Dane kontaktowe

Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Biuro
ul. 3-go Maja 170
05-800 Pruszków
mazowieckie, Polska
[email protected]

grupafachowiec.eu/grupa-fachowiec/praca.html

NIP: 5220210529

O nas

Drewno Centrum II, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wchodzi w skład Grupy FACHOWIEC, która od ponad 30 lat świadczy na rynku usługę sprzedaży i montażu podłóg, drzwi oraz paneli ściennych. Reprezentujemy wyłącznie polski kapitał, tworząc kilkaset miejsc pracy. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność dystrybucyjną, nasi dostawcy docierają do najdalszych zakątków w Polsce. Wysokie stany magazynowe pozwalają na płynną sprzedaż, także w okresach wzmożonego popytu. Zapewniając fachowe doradztwo oraz transport bezpośrednio na budowę zaopatrujemy również wiele inwestycji.

Urzekający, ponadczasowy design, trwałość i jakoś produktów stanowią dla nas priorytet podczas komponowania oferty. Tysiące wzorów i modeli, które odpowiadają światowemu wzornictwu i trendom, od lat trafia za naszą sprawą do zadowolonych klientów. Wyszkolona kadra naszych salonów, z długoletnim stażem pracy, chętnie służy doradztwem w zakresie dobru najlepszych na rynku rozwiązań.

Kogo szukamy

Odpowiedzialnych pracowników, o dużym zaangażowaniu w powierzone obowiązki. Mile widziane są osoby z doświadczeniem w branży, jednak chętnie podejmujemy współpracę również z ambitnymi i zorientowanymi na cel osobami.

Co oferujemy

  • pracę w stabilnej, zorientowanej na rozwój firmie,
  • umowę o pracę na cały etat,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)