Dane kontaktowe

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie, Polska

draexlmaier.pl/kariera

NIP: 6112619914

Kontakt Gliwice:

DIP Dräxlmaier Engineering Sp. z o.o.

Ul. Wincentego Pola 21
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

ETAP 1

Aplikowanie. Stanowiska na które obecnie rekrutujemy można znaleźć w zakładce oferty pracy oraz na stronie firmowej dreaxlmaier.pl/kariera. Aplikacja odbywa się za pomocą prostego formularza on-line.

ETAP 2

Selekcja dokumentów. Nadesłane aplikacje oceniamy pod kątem naszych potrzeb. Kandydaci, którzy w największym stopniu odpowiadają profilowi stanowiska – zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna. W zależności od ilości kandydatów i profilu stanowiska może być poprzedzona rozmową telefoniczną.

Na rozmowie obecny jest zwykle bezpośredni przełożony i/lub specjalista  oraz osoba z Działu HR. Podczas rekrutacji rozmawiamy o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym,  motywacji do pracy oraz wzajemnych oczekiwaniach.  Część rozmowy jest prowadzona w języku obcym (angielskim lub niemieckim – w zależności od stanowiska, projektu).

Staramy się by proces rekrutacyjny był jak najbardziej przyjazny kandydatom, stąd zwykle ograniczamy się do przeprowadzenia jednej rozmowy kwalifikacyjnej, jednak w przypadku niektórych stanowisk rozmowy  prowadzone są w dwóch etapach.

ETAP 4

Informacja zwrotna. W ciągu 14 dni lub w innym, ustalonym podczas rozmowy rekrutacyjnej, terminie informujemy Kandydatów o wynikach rekrutacji (email lub telefon)

ETAP 5

Proces rekrutacji zamykamy złożeniem oferty pracy wybranym kandydatom. Po zaakceptowaniu oferty i  przygotowaniu  do podjęcia pracy (skierowanie na badania, dokumenty do wypełnienia) nowy pracownik bierze udział w procesie  onboardingu.