Dane kontaktowe

DRAMERS

Rabowice, ul. Olszynowa 38
62-020 Swarzędz
wielkopolskie, Polska

NIP: 7811012408

Jesteśmy firmą, dostarczającą wysokiej jakości chemię gospodarczą i kosmetyki oparte na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach spełniających potrzeby konsumentów. Nasza starannie dobrana kadra pracownicza, dzięki swoim doświadczeniom i pasjom, skutecznie realizuje zlecone projekty oraz zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów.

Kreujemy piękno – tworzymy dla lepszego życia ludzi

O NAS

Jesteśmy firmą, która powstała w 1992 roku jako mała, rodzinna firma. Od początku naszego istnienia robimy to, co potrafimy najlepiej – dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości. Dzięki poszerzającemu się gronu klientów z każdym rokiem nasza firma poszerza swoje rynki zbytu. Skuteczność produktów firmy Dramers S.A. została doceniona również za granicami Polski – w chwili obecnej eksportujemy do blisko 50 krajów świata. Wśród firm, które nam zaufały znajdują się zarówno międzynarodowe koncerny jak i największe sieci handlowe z całego świata. Dziś zatrudniamy około 200 osób i produkujemy ponad 3,5 mln sztuk produktów miesięcznie. Ciągle jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim i stale wyznajemy te same, co na początku swojej działalności, zasady: TWORZYĆ DLA LEPSZEGO ŻYCIA LUDZI!

Kariera - Dobry pracownik to taki, który przy wykorzystaniu odpowiednich środków motywacyjnych, posiada poczucie własnej wartości i misji realizowanych przez siebie zadań oraz wytyczanych celów, ale również i taki, który ma możliwość pogłębiania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności, a my każdemu staramy się to zapewnić.

Stosując odpowiednie zaplecze, szkolimy pracowników tak by posiadać w swym gronie jak najlepszych fachowców w danych dziedzinach. Stawiamy na zgrany zespół pracowników, gdzie integracja jest wiążącym i pomocnym czynnikiem współpracy pomiędzy ludźmi i działami. Dbamy o to by prawidłowy dialog wśród pracowników był podstawą zachowań wewnątrz firmy.

Stawiamy na wykwalifikowaną i kompetentną Kadrę Kierowniczą, której zadaniem jest nie tylko dbać o rozwój i wizerunek firmy, ale także o pracowników – bo to w nich tkwi siła naszej firmy.

Jeśli jesteś osobą ambitną, uczciwą, pracowitą oraz kontaktową i lubisz rozwijać swoje umiejętności o nowe doświadczenia – u nas możesz znaleźć swoje miejsce!

Na każdym kroku stawiamy na pracę zespołową. Wspieramy się nawzajem dążąc do wspólnego celu. Stawiamy na rozwój, ponieważ chcemy, aby nasi pracownicy posiadali wysokie kwalifikacje, silną motywację i zadowolenie z wykonywanej pracy. Aplikuj i nie przegap okazji, aby samemu się o tym wszystkim przekonać!

OFERUJEMY:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)