Dane kontaktowe

DRADURA Polska Sp. z o.o.

Techniczna 8/10
92-518 Łódź

NIP: 7251874148

DRADURA – KIM JESTEŚMY

Na skalę przemysłową dostarczamy gięte, solidne, wysokiej jakości wyroby z drutu dla różnych gałęzi przemysłu. Jako dostawca i partner wspieramy naszych Klientów w znajdowaniu rozwiązań spełniających ich wymagania dotyczące funkcjonalności wyrobów z drutu oraz w realizacji ekonomicznych procesów produkcji. Posiadamy zakłady produkcyjne zlokalizowane w Niemczech, Polsce, Czechach, Francji, Włoszech oraz w Stanach Zjednoczonych.

DRADURA POLSKA jest największym zakładem produkcyjnym w międzynarodowej grupie DRADURA. Firma utworzona w roku 2004 w Łodzi, w centralnej Polsce, ma wiodącą pozycję w wytwarzaniu wyrobów z drutu, szczególnie koszy do zmywarek i wyposażenia piekarników, DRADURA POLSKA to zaufany dostawca i znany na całym świecie producent wyrobów z drutu do urządzeń gospodarstwa domowego, który zatrudnia ponad 450 osób.

NASZE PRODUKTY

Firma DRADURA specjalizuje się w produkcji drucianych koszy, krat i stelaży na wymiar, oferując tym samym szyte na miarę rozwiązania dla branży urządzeń AGD, przemysłu automotive, meblowego i techniki medycznej.

Dzięki naszym filiom międzynarodowym możemy elastycznie planować wydajność produkcji oraz dodatkowo zaoferować naszym klientom korzyści logistyczne.

LUDZIE

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany przy ulicy Technicznej w Łodzi funkcjonuje już ponad 15 lat, zatrudniamy ok. 400 pracowników z czego niemalże 70 % w oparciu o umowę na czas nieokreślony. Cenimy sobie długotrwałą współpracę, lojalność oraz osoby zorientowane na rozwój.

Szukamy zarówno pracowników operacyjnych, jak i osób na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Stawiamy na rozwój naszych pracowników w strukturach firmy DRADURA. Wierzymy, że to nasi pracownicy stoją za sukcesem firmy i wysoką jakością oferowanych przez nią produktów.

BENEFITY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinasowanie obiadów
  • Dofinasowanie do karty sportowej
  • Premia świąteczna
  • Szkolenia branżowe i językowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System poleceń pracowniczych

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)