Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Radomierz 1D
58-520 Janowice Wielkie
dolnośląskie, Polska
Telefon: 75 754 6000
[email protected]

www.dr-schneider.com

NIP: 6112562410

EXPERIENCE IN CAR INTERIOR

Sprawiamy, że samochód staje się jednym z najprzyjemniejszych miejsc na Ziemi.

Grupa przedsiębiorstw Dr. Schneider to wiodący producent najwyższej klasy elementów wyposażenia wnętrza samochodów: począwszy od innowacyjnych systemów nawiewnych, przez wysoce zintegrowane osłony, a skończywszy na złożonych modułach tablic rozdzielczych i konsol środkowych. Jako strategiczny partner naszych klientów pracujemy nad przełomowymi rozwiązaniami dla branży motoryzacyjnej przyszłości, a w naszej codziennej pracy zawsze kierujemy się hasłem: „Focus on Excellence“.

Marka Dr. Schneider jest znakiem innowacyjnego potencjału i estetyki, najwyższej jakości i doskonałości, niezawodności oraz poczucia odpowiedzialności. Podążając za naszą pasją do najnowszych technologii, fascynującego świata motoryzacji, ludzi i precyzji, wyznaczamy nowe standardy dla formy, funkcjonalności i techniki.

Stabilność firmy

Dr. Schneider to rodzinna, niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania, posiadająca swoje zakłady w: Niemczech, Polsce, Hiszpanii, Chinach i USA. Na całym wiecie blisko 4000 pracowników każdego dnia angażuje się dla firmy i regionu, urzeczywistniając tym samym naszą wizję, która brzmi:

„Wspólnie sprawiamy, że samochód staje się jednym z najprzyjemniejszych miejsc na Ziemi”.

Dr. Schneider to światowy dostawca rozwiązań i produktów dla branży motoryzacyjnej. Jesteśmy strategicznym partnerem dla naszych klientów i wspólnie z nimi projektujemy mobilność jutra – zawsze kierując się hasłem: „Focus on Excellence“.

Dzięki naszemu Ośrodkowi Badań i Rozwoju staliśmy się jednym z pionierów technologii na wysoce konkurencyjnym rynku dostawców w naszej branży. Nasz sukces opiera się na długoletnim doświadczeniu oraz innowacyjnym procesie powstawania produktów – od przyjęcia zlecenia, przez projektowanie aż do produkcji seryjnej.

To dlatego mamy przyjemność pracować dla najbardziej znanych i cenionych marek samochodów, takich jak: Audi, BMW, Jaguar/Land Rover, Lamborghini, Mercedes, Porsche, Rolls-Royce, Ferrari, Fiat Chrysler, Ford, GM, Maserati, Seat, Skoda, Toyota, Volvo i VW.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy zaangażowani

W Dr. Schneider tworzymy zgrany zespół, który trzyma się razem. Wspieramy się nawzajem. To dla nas ważne, aby komunikować się ze sobą w sposób otwarty, szczery i pełen szacunku.

Kochamy to, co robimy!

Jesteśmy odpowiedzialni

Wspólnie pracujemy na przyszłość Grupy Przedsiębiorstw Dr. Schneider, naszych klientów i partnerów biznesowych, kolegów i koleżanek oraz regionu, w którym pracujemy i żyjemy.  Z naszymi zasobami obchodzimy się z szacunkiem. Każdy z nas jest świadomy odpowiedzialności za ludzi, przedsiębiorstwo, klientów i środowisko.

Jesteśmy zorientowani na cel i wynik

Codziennie staramy się oferować naszym klientom najwyższą jakość.
Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Profesjonalnie i sumiennie pracujemy nad osiągnięciem wyznaczonych celów i najlepszych wyników. 

Cechują nas: rzetelność, innowacyjność i elastyczność; z entuzjazmem pracujemy nad kształtowaniem przyszłości. W ten sposób zabezpieczamy przyszłość Grupy przedsiębiorstw Dr. Schneider i tym samym miejsce pracy każdego z nas.

Świadomość własnych umiejętności i mocnych stron pomaga nam sprostać ciągłym zmianom.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)