Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Dr.Max sp. z o.o.

Krzemieniecka 60a
54-113 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: + 48 71 799 46 00
[email protected]

www.drmax.pl/kariera

Nad każdą opublikowaną ofertą pracy czuwa zespół rekruterów z naszej Centrali we Wrocławiu oraz w przypadku rekrutacji do aptek osoby pracujące na co dzień w poszczególnych regionach. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected] 

ETAP 1

Aplikacja

Znalazłeś nasze ogłoszenie i uważasz, że warto zaaplikować? To właśnie ten moment. Wypełnij formularz rekrutacyjny, zaznacz odpowiednie zgody RODO i prześlij CV, żebyśmy mogli Cię poznać!

ETAP 2

Analiza CV

Na tym etapie nasi Rekruterzy analizują Twoje CV, biorąc pod uwagę przede wszystkim doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz deklarowany poziom kluczowych dla danego stanowiska umiejętności. Od samego początku chcemy się upewnić, że robimy wszystko, aby zaproszone przez nas osoby, były optymalnymi kandydatami na dane stanowisko. 

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna

Kolejny etap to spotkanie z nami twarzą w twarz. Na spotkaniu obecni są najczęściej potencjalny przełożony i/lub przedstawiciel Działu HR. Jeżeli zaprosimy Cię na rozmowę, to możesz przygotować się do odpowiedzi na pytania o Twoje doświadczenie, zakres odpowiedzialności na poszczególnych stanowiskach, a w niektórych przypadkach do opisania zachowania w przykładowej sytuacji. Rozumiemy doskonale, że jest to często stresująca rozmowa dlatego zrobimy, co możemy żebyś poczuł się na niej możliwie komfortowo.

ETAP 4

Druga rozmowa

Ten etap nie jest obowiązkowy w naszym procesie, ale bardzo częsty. W zależności od stanowiska jest to spotkanie z przełożonym całego działu lub wykonanie dodatkowego zadania. To właśnie wtedy następuje ostateczne negocjowanie warunków finansowych i dodatkowych ustaleń.

ETAP 5

Decyzja

Kolejnym etapem jest już wybranie najlepszego z najlepszych. Na tym etapie zapada ostateczna decyzja odnośnie osoby, która rozpocznie pracę w sieci Dr.Max!

ETAP 6

Pierwsze dni

Rekrutacja nowego pracownika jest dla nas bardzo ważna, dlatego staramy się, aby pierwsze dni były jak najlepsze!