Dane kontaktowe

Dr.Max sp. z o.o.

Krzemieniecka 60a
54-113 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: + 48 71 799 46 00
[email protected]drmax.pl

www.drmax.pl/kariera

Stawiamy na Ludzi i Atmosferę

Nasz rozwój nie byłby możliwy, gdyby nie nasi pracownicy uczestników naszej sieci franczyzowej. Ludzie są naszym największym kapitałem, dlatego cenimy ich umiejętności i zdolności, rozwijamy potencjał i szkolimy. Razem tworzymy wyjątkowy zespół - dołącz do nas i zbuduj z nami swoją Zdrową Ścieżkę Kariery!

Poznaj nas

Sieć Dr.Max posiada placówki apteczne na terenie całego kraju. Jesteśmy drugą co do wielkości i najszybciej rozwijającą się siecią aptek w Polsce. Dr Max należy do międzynarodowego Holdingu - lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach, Polsce, Rumunii i na Słowacji. Doświadczenie, zaangażowanie i troska o zdrowie pacjentów w każdym wieku – te cele przyświecają nam każdego dnia. Dlatego od kilkunastu lat zapewniamy profesjonalną opiekę farmaceutyczną, abyś cieszył się zdrowiem jak najdłużej.

Dlaczego Warto u nas pracować?

Mamy Receptę na Twoją Karierę, uczestnicy naszej sieci oferują :

  • jasne i czytelne warunki zatrudnienia w sieci o rozpoznawalnej marce
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione systemem premiowym
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • szansę na budowanie atrakcyjnej ścieżki kariery
  • ciekawą i pewną wyzwań pracę
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport
  • możliwość udziału w dodatkowych projektach i wewnętrznych inicjatywach
  • bogata oferta benefitów

Nasze Nagrody

Firendly Workplace - to nagroda przyznawana firmom, które stawiają na nowoczesne podejście do polityki personalnej oraz rozwój pracowników, organizacjom, które starają się stawiać na work life balance, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na partnerskie i przyjazne relacje pomiędzy pracownikami, a przede wszystkim inwestują w ciągły rozwój wszystkich zatrudnionych osób.

Odpowiedzialny Pracodawca - to nagroda dla najlepszych pracodawców, którzy na co dzień dbają o przestrzeganie prawa pracy oraz przepisów BHP, zwracają uwagę na możliwość rozwoju pracowników, mają przejrzysty system motywacyjny oraz starają się być odpowiedzialne społecznie za pośrednictwem różnych akcji CSR.

Przyjazna rekrutacja - to odznaka dla firm szanujących swoich kandydatów i ich czas, które są otwarte na udzielanie informacji zwrotnej, dla firm, które wdrażają rozwiązania ułatwiające proces rekrutacji, którym zależy na swoim wizerunku, które przestrzegają Dobrych Praktyk Rekrutacyjnych

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (59)