Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DPD Polska sp. z o.o.

Mineralna 15
02-274 Warszawa
mazowieckie, Polska

kariera.dpd.com.pl

NIP: 5260204110

DPD Polska jest największą firmą kurierską w Polsce. Stawiamy na ciągły rozwój i przemyślane inwestycje, żeby spełniać oczekiwania naszych Klientów. Naszym Pracownikom chcemy zapewniać stabilne i przyjazne miejsce pracy, w którym będą mogli realizować swoje aspiracje zawodowe.

Co nas wyróżnia

Naszą misją jest dostarczanie usług o najwyższej jakości we wszystkich obszarach naszej działalności, zarówno w stosunkach z Klientami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Chcemy być postrzegani na rynku jako firma, która zawsze wywiązuje się z podjętych zobowiązań oraz potrafiąca stworzyć przyjazne i rozwojowe miejsca pracy dla usatysfakcjonowanych Pracowników i Współpracowników. Nasze codzienne działania zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami takimi jak: tytuł „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021”, certyfikat „HR Najwyższej Jakości 2022”, wyróżnienie „Poland’s Best Employers 2022” miesięcznika Forbes.

Dołącz do naszej paczki

DPD Polska oferuje pełen wachlarz stanowisk, na których odnajdą się zarówno doświadczeni managerowie, wysokiej klasy specjaliści, jak i osoby, które są dopiero w początkowych etapach swojej kariery zawodowej.

Do naszych zespołów, zarówno w centrali jak i w oddziałach poszukujemy specjalistów i managerów w obszarach operacyjnych i sprzedażowych (zlokalizowanych na terenie całego kraju). W centrali obszarami, do których rekrutujemy mogą być m.in. Jakość, Bezpieczeństwo, Administracja, HR, Finanse, Projekty Strategiczne, Marketing, Contact Center.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (117)