Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DOZAMEL Sp. z o.o.

Fabryczna 10
53-609 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.dozamel.pl

NIP: 8960001014

O nas

DOZAMEL od ponad 20 lat świadczy specjalistyczne usługi dla przemysłu i biznesu oraz zarządza zintegrowaną infrastrukturą przemysłową. Zajmuje obszar 34 ha w centrum miasta, na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego, którego jest współzałożycielem i podmiotem zarządzającym. Działa w wielu branżach, w tym m.in. zarządzanie nieruchomościami przemysłowymi, produkcja i dostawa mediów, specjalistyczny transport ponadgabarytowy kolejowy i drogowy, utrzymanie ruchu urządzeń dźwignicowych, kompleksowa obsługa bhp i inne. Jest właścicielem nowoczesnego Centrum Konferencyjnego WPP, Centrum BHP WPP i Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego „Dozamel” w Kołobrzegu. DOZAMEL aktualnie zatrudnia ponad 200 osób.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Ważna jest dla nas zarówno wysoka jakość świadczonych usług jak i zrównoważony rozwój. Nasi klienci, wśród których są oddziały światowych koncernów, m.in. GE Power, Fortaco, DeLaval, Donako, doceniają wysokie standardy naszego działania, potwierdzone certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie norm ISO 9001, 14001 i 22000 oraz normy PN-N 18001.

Jesteśmy spółką odpowiedzialną społecznie, która od wielu lat realizuje Strategię Odpowiedzialnego Biznesu. Wspieramy lokalną społeczność, w tym sport amatorski dzieci i młodzieży oraz osoby niepełnosprawne. Dbamy o pracowników i ich zdrowie, a także o dobrą atmosferę w pracy. Oferujemy m.in. ubezpieczenie z pakietem medycznym i kartę Multisport, organizujemy zawody sportowe i spotkania firmowe. Cenimy doświadczenie zawodowe naszych pracowników i ich rozwój, umożliwiając im szkolenia i zdobywanie dodatkowych umiejętności i uprawnień oraz zapewniając dobre warunki do wieloletniej współpracy.

Nasze wartości

W codziennej pracy i w kontaktach z klientami przestrzegamy najwyższych standardów etycznych w oparciu o przyjęty w firmie Kodeks Etyki.

Naszymi wartościami, zapisanymi w strategii, są:

  • Rzetelność i uczciwość biznesowa
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Profesjonalizm
  • Odpowiedzialność i zrównoważony rozwój

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)