Dane kontaktowe

DOVISTA Polska

Wędkowy -
83-115 Swarożyn
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 530 7700
Fax: +48 58 530 7770
[email protected]

dovista.pl

NIP: 5932445341

DLACZEGO WARTO?

„W ciągu roku malujemy aluminium, którego łączna powierzchnia wielkością odpowiada kilkuset boiskom piłkarskim. Malarnię zbudowaliśmy niedawno, wcześniej nie mogliśmy znaleźć w regionie podwykonawców, którzy mogliby dostarczać elementy tak wysokiej jakości”

Michał Rusiecki, Dyrektor fabryki

„Nowy pomysł można szybko sprawdzić w praktyce. Wystarczy wydrukować próbny element w drukarce 3d i sprawdzić, czy działa”

Dorota Duszyńska, Specjalistka ds. zarządzania zmianą inżynieryjną

Na początku byłem stażystą, jednak szybko to się zmieniło. Teraz, jako starszy inżynier procesu mogę pracować z nowoczesnymi maszynami, których nie ma nigdzie indziej na świecie”

Radosław Ciesielski, Starszy inżynier procesu

W Dovista sami produkujemy nawet najmniejsze elementy. Tutaj nie ma szablonów, a okna traktujemy jak meble.”

Piotr Jan Jurek, Inżynier i kierownik działu wsparcia technicznego

NASZE CELE I WARTOŚCI

Polegamy na nich w naszej codziennej pracy. Wyznaczają nam kierunek kiedy podejmujemy ważne decyzje i pomagają we wspólnej komunikacji. Dlatego dążymy do tego, aby osiągnąć status spółki modelowej.

Rozumiemy przez to takie przedsiębiorstwo, które wytwarza produkty przydatne dla społeczeństwa i jednocześnie traktuje swoich klientów, dostawców i pracowników lepiej niż inni przedsiębiorcy.

Zwracamy uwagę na detale i dbamy o najwyższą jakość. Wytwarzając okna i drzwi zapewniamy ludziom przejrzysty obraz świata oraz dbamy o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Naszym celem jest produkcja w oparciu o najlepsze dostępne standardy world class manufacturing.

Bezpieczeństwo pracowników to nasz priorytet. Przeprowadzamy audyty bhp, szkolimy, dostarczamy odpowiednich środków ochrony indywidualnej, dbamy o stan techniczny maszyn.

Dążymy do osiągnięcia pozycji najlepszego producenta fasadowej stolarki drewnianej w europie w obszarach: jakości, kosztów, terminowości i zaangażowania pracowników.

Tworzymy wizerunek firmy, jako organizacji stawiającej ambitne cele, promującej zaangażowanych w rozwój firmy pracowników i dotrzymującej zobowiązań.

FUNDACJA VKR

"Okazujemy sobie wsparcie i zawsze możemy liczyć na wzajemną pomoc. Mój ojciec villum kann rasmussen właśnie tak określił sposób działania przedsiębiorstwa modelowego. Fundacja pracowników jest naturalną kontynuacją jego idei i stanowi narzędzie niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują w trudnych momentach życia".

Lars Kann-Rasmussen

W 1991 roku grupa vkr założyła fundację pracowników, której celem jest pomoc finansowa dla pracowników grupy vkr na całym świecie. Od momentu powstania, fundacja dofinansowała ponad 2000 spraw naszych pracowników. Dziś, wszyscy pracownicy firmy i ich najbliższe rodziny mogą ubiegać się o wsparcie fundacji. To samo dotyczy stowarzyszeń i instytucji, które chcą uzyskać pomoc finansową dla działań typu non-profit na rzecz lokalnych społeczności, wśród których działa firma należąca do grupy vkr tak, jak dovista.