Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DOVISTA Polska

Wędkowy -
83-115 Swarożyn
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 530 7700
Fax: +48 58 530 7770
[email protected]

dovista.pl

DLACZEGO WARTO?

„W ciągu roku malujemy aluminium, którego łączna powierzchnia wielkością odpowiada kilkuset boiskom piłkarskim. Malarnię zbudowaliśmy niedawno, wcześniej nie mogliśmy znaleźć w regionie podwykonawców, którzy mogliby dostarczać elementy tak wysokiej jakości”

Michał Rusiecki, Dyrektor fabryki

„Nowy pomysł można szybko sprawdzić w praktyce. Wystarczy wydrukować próbny element w drukarce 3d i sprawdzić, czy działa”

Dorota Duszyńska, Specjalistka ds. zarządzania zmianą inżynieryjną

Na początku byłem stażystą, jednak szybko to się zmieniło. Teraz, jako starszy inżynier procesu mogę pracować z nowoczesnymi maszynami, których nie ma nigdzie indziej na świecie”

Radosław Ciesielski, Starszy inżynier procesu

W Dovista sami produkujemy nawet najmniejsze elementy. Tutaj nie ma szablonów, a okna traktujemy jak meble.”

Piotr Jan Jurek, Inżynier i kierownik działu wsparcia technicznego

NASZE CELE I WARTOŚCI

ZAUFANIE:

Budujemy poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy uczciwi, otwarci w komunikacji. Szukamy rozwiązań, a nie winnych. W działaniach kierujemy się etyką.

WIARYGODNOŚĆ:

Jesteśmy spójni w deklaracjach i działaniach. Dotrzymujemy obietnic. Robimy to, co mówimy. Kończymy to, co zaczęliśmy. Nasze zachowania są transparentne.

ODWAGA:

Jesteśmy promotorami zmian. Poddajemy dyskusji dotychczasowe standardy oraz tworzymy nowatorskie pomysły. Budujemy wizję i strategię, odważnie kreując przyszłość.

RÓŻNORODNOŚĆ:

Jesteśmy tolerancyjni wobec ludzi i zdarzeń. Szanujemy i bierzemy pod uwagę inny punkt widzenia. Efektywnie budujemy zespoły oraz zarządzamy konfliktami.

ANGAŻOWANIE:

Inspirujemy i motywujemy do realizacji ambitnych celów. Efektywnie delegujemy zadania w zespole.

WSPÓŁPRACA I DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ:

Jesteśmy szczerzy i spójni w komunikacji. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na opinie innych. Umiejętnie pracujemy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów.

FUNDACJA VKR

"Okazujemy sobie wsparcie i zawsze możemy liczyć na wzajemną pomoc. Mój ojciec villum kann rasmussen właśnie tak określił sposób działania przedsiębiorstwa modelowego. Fundacja pracowników jest naturalną kontynuacją jego idei i stanowi narzędzie niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują w trudnych momentach życia".

Lars Kann-Rasmussen

W 1991 roku grupa vkr założyła fundację pracowników, której celem jest pomoc finansowa dla pracowników grupy vkr na całym świecie. Od momentu powstania, fundacja dofinansowała ponad 2000 spraw naszych pracowników. Dziś, wszyscy pracownicy firmy i ich najbliższe rodziny mogą ubiegać się o wsparcie fundacji. To samo dotyczy stowarzyszeń i instytucji, które chcą uzyskać pomoc finansową dla działań typu non-profit na rzecz lokalnych społeczności, wśród których działa firma należąca do grupy vkr tak, jak dovista.