Dane kontaktowe

Douglas Polska Sp. z o.o.

Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.douglas.pl

NIP: 8971660890

Świat piękna w perfumeriach Douglas!

Douglas Polska to największa i najszybciej rozwijająca się sieć perfumerii w Polsce. Posiadamy ponad 130 perfumerii zlokalizowanych w najlepszych galeriach handlowych i przy prestiżowych ulicach w 64 miastach Polski. Douglas.pl to także pierwsza, autoryzowana perfumeria online w Polsce.  

Światowe marki

W perfumeriach Douglas znajdziesz marki z całego asortymentu sieci liczącego blisko 40 tys. produktów, w tym ponad 300 marek luksusowych i popularnych. Spośród nich, 72 marki dostępne są wyłącznie w Douglas, w tym m.in. Jo Malone London, Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, MAC, La Mer, Sensai, The Balm, Artemis. Asortyment wzbogacają także liczne marki własne, m.in. Douglas Make-up, Douglas Home SPA, Douglas Naturals i Douglas Men.

Wyjątkowe usługi

Douglas ma w swojej ofercie także różnorodne usługi – zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, makijaż na każdą okazję, indywidualne konsultacje pielęgnacyjne i zapachowe czy cyfrowy dobór podkładu wykonywany za pomocą urządzenia Douglas Color Expert. Ponadto w perfumeriach Douglas każdy klient ma możliwość skorzystania z bezpłatnego, eleganckiego pakowania na prezent.

Eventy urodowe

Douglas słynie też ze swoich cyklicznych eventów edukacyjnych, które odbywają się w perfumeriach w całej Polsce: metamorfoz Douglas Beauty Street, Akademii Makijażu Douglas oraz Instytutu Pielęgnacji Douglas. Można się na nie zapisać telefonicznie lub na miejscu w perfumerii.


Odkryj świat piękna perfumerii Douglas!

Ostatnie wpisy dla Douglas Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)