Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Donaldson Polska Sp. z o.o.

Zakład Produkcyjny
Ul. Smaków 6
49-318 Skarbimierz- Osiedle
opolskie, Polska

www.donaldson.com/pl-pl

NIP: 5252230191

Kim jesteśmy?

Od 1915 roku firma Donaldson realizuje złożone potrzeby klientów w zakresie filtracji. Donaldson jest  jednym z największych dostawców unikalnych technologii filtracyjnych oraz wysokiej jakości filtrów i części zamiennych. Globalnie Donaldson to 46 zakładów produkcyjnych, 20 centrów dystrybucyjnych jak również ponad 14 tysięcy pracowników zapewniających zaawansowane rozwiązania filtracyjne wykorzystywane w  branży lotniczej, transportowej, spożywczej, budownictwie oraz rolnictwie.

Donaldson Skarbimierz

Zakład produkcyjny w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Wybudowana w 2015 roku fabryka zajmuje powierzchnię 43 tysięcy mkw oraz obecnie zatrudnia ok 550 pracowników.

Donaldson w liczbach

Nasze wartości

Uczciwość

Dotrzymujemy naszych zobowiązań i ponosimy odpowiedzialność za Nasze działania- spełniamy Nasze obietnice.

Zaangażowanie i  wspieranie pracowników

Nasza kultura jest niezwykle różnorodna i sprzyjająca i integracji. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju, budowanie dynamicznych karier oraz wnoszenie znaczącego wkładu.

Spełnianie potrzeb klientów

Rozumiemy, przewidujemy oraz priorytetowo traktujemy potrzeby klientów, zapewniając różnorodne produkty i rozwiązania umożliwiające im odniesienie sukcesu.

Kultywacja Innowacji

Dążymy do innowacji we wszystkim, co robimy – od stałego doskonalenia Naszych procesów po przełomowe rozwiązania tworzące wartość i zapewniające przewagę konkurencyjną.

Bezpieczna i zrównoważona operacja

Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie bezpieczeństwa w miejscu pracy, odpowiednie zarządzanie zasobami naturalnymi oraz obniżenie złego wpływ na środowisko.

Wzbogacanie Naszych społeczności

Dzielimy się Naszym czasem, zasobami i talentami aby mieć pozytywny wpływ na świat. Wierzymy w sens odwdzięczania się, czynienia dobra i wywierania pozytywnego wpływu na nasze społeczności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)