Dane kontaktowe

Don Trucking Sp. z o.o.

Glinki 144
85-861 Bydgoszcz

NIP: 9532606498

Ekologiczna Firma Transportowa

Don Trucking jest już na rynku od ponad 10 lat oraz dąży do tego, aby zostać pierwszą firmą transportową neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla w Europie. Poprzez wykorzystanie ciężarówek LNG oraz wsparcie lokalnych inicjatyw ekologicznych Don Trucking zamierza osiągnąć swój cel w 2025 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 210 kierowców, 30 pracowników biurowych, a flota liczy ponad 130 samochodów ciężarowych. Don Trucking jest szybko rozwijającą się polską firmą o holenderskich korzeniach, która stawia na rozwój osobisty oraz otwartą komunikację. Firma specjalizuje się w dostarczaniu ładunków przez Europę, zapewniając rozwiązania transportowe dla dużych i średnich firm logistycznych, wspierając tym samym przekonanie o zrównoważonym rozwoju w sektorze. Zespół pielęgnuje zdyscyplinowaną kulturę bezpieczeństwa, otwartej komunikacji, współpracy w zespole oraz zaufania. 

Sukces dobrego planowania

W tym roku, Don Trucking znalazł się na liście Forbesa, zajmując 8. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Wraz z otrzymanym tytułem Diamentowego Laureata, firma na każdym roku pokazuje jak istotne jest dobre planowanie oraz wykonanie usług tak, by proces przebiegał sprawnie i na czas. Wyszukane i nowoczesne integrowanie systemów IT, pozwala dyspozytorom i kierowcom na sprawne realizowanie planów od zleceniodawców. W trudnych sytuacjach, elastyczność to podstawa, dlatego też pracownicy Don Trucking stale kontaktują się z klientem by uzgodnić jak najlepsze rozwiązanie.

Czekamy właśnie na Ciebie

Odwiedź stronę Don Trucking by dowiedzieć się więcej o wartościach i planach firmy. Jeżeli jesteś osobą otwartą, łatwo rozwiązującą problemy, komunikatywną i uśmiechniętą ta pozycja może być Twoja. Oprócz słodkich piątków, firma organizuje różne imprezy organizacyjne oraz stawia na duży rozwój osobisty. Dołącz do zespołu już dzisiaj.

Poznaj historię firmy Don Trucking: