Dane kontaktowe

Don Trucking Sp. z o.o.

Glinki 144
85-861 Bydgoszcz

NIP: 9532606498

Ludzie w Don Trucking

Don Trucking jest firmą z korzeniami holenderskimi. Już prawie 10 lat na rynku z najnowocześniejszym taborem w Europie. Jako pierwsi w Polsce z pojazdami napędzanymi gazem LNG. Obecnie nasza flota liczy ponad 140 pojazdów oraz zatrudnia obecnie ponad 260 pracowników, spośród których 235 to kierowcy, właściwy kapitał firmy. Mogą oni liczyć na wsparcie dyrekcji, personelu administracyjnego, pracowników kierujących pracą kierowców: planerów, razem ponad 30 osób. Planerzy w różnych siedzibach utrzymują kontakt z kierowcami i zleceniodawcami. Także od nich oczekuje się, by całkowicie znali się na swoim rynku.

Don Trucking posiada niehierarchiczną strukturę i dzięki temu bardziej bezpośrednie kontakty. W firmie Don Trucking stawiamy na dobrą komunikację wychodzącą od dyrekcji, pracowników i kierowców jako elementy istotne dla osiągnięcia sukcesu współpracy. Od pracowników i kierowców oczekuje się, by byli proaktywni i komunikowali się w sposób jasny i na czas.

Dobre planowanie i odpowiednie wykonanie

Świadczenie usług logistycznych z sukcesem jest częścią dobrego planowania i właściwej realizacji opracowanych planów. Don Trucking dba o to, by proces logistyczny przebiegał bez przerwy poprzez opracowywanie ze zleceniodawcą procesów logistycznych i integrowanie systemów IT. Don Trucking dąży do uzyskania optymalnego połączenia jednostek z Europy Zachodniej i Wschodniej u dostawcy, by móc zagwarantować zleceniodawcy jakość. Elastyczność to klucz w tych rozwiązaniach. Od ręki nic nie jest możliwe.

Otwarta komunikacja stoi w Don Trucking na pierwszym planie

Don Trucking dotrzymuje swoich obietnic. Don Trucking jest bardzo wiarygodną firmą w swoich usługach liniowych. A nawet w przypadkach, gdy coś się nie udaje, obowiązuje zasada otwartej komunikacji. Don Trucking kontaktuje się bezpośrednio ze swoim kontrahentem, by razem szukać rozwiązań.