Dane kontaktowe

DOMESTA Sp. z o.o.

Budowlanych 68B
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 349 56 65
[email protected]

www.domesta.com.pl

NIP: 5840201594

Domesta Sp. z o. o. to stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 30-letnim stażem na rynku nieruchomości. Wierzymy, że sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Domesta to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań. Aktualnie zatrudniamy 75 osób i ta liczba cały czas wzrasta. Naszym pracownikom stwarzamy możliwości ciągłego rozwoju i motywujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Bez względu na to, czy jest to praca w siedzibie, biurze sprzedaży, czy na budowie, wszędzie panuje miła, rodzinna atmosfera.

Co oferujemy?

  • Doświadczenie - od 30 lat realizujemy projekty deweloperskie w Gdańsku
  • Wysoki poziom wiedzy - zatrudniamy najlepszych specjalistów
  • Innowacyjność - nowoczesne podejście zarówno w procesie projektowania rozwiązań budowlanych, jak i sprzedaży
  • Rodzinną atmosferę - stawiamy na budowanie trwałych przyjacielskich relacji
  • Benefity - stale wspieramy rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników
  • Nowoczesne biura - w którym komfortowo realizujemy swoje zadania i ambicje

Inwestujemy w naszych pracowników

Prywatna opieka medyczna

Dla Domesty zdrowie pracowników jest najważniejsze, dlatego w tym zakresie współpracujemy z Centrum Medycznym Medicover. Pakiet medyczny to gwarancja szybkiego, komfortowego i bezpłatnego dostępu do usług wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Dzięki rozbudowanej sieci placówek, możliwe jest skorzystanie z usług medycznych zawsze wtedy, gdy potrzebują tego nasi pracownicy lub ich rodziny.

Karta Multisport

Domesta dofinansowuje karty sportowe Multisport Benefit Systems, które umożliwiają swobodny, wręcz nieograniczony dostęp do wielu siłowni, zajęć fitness, pływalni, szkół tańca i innych aktywności fizycznych. Tylko na terenie Trójmiasta jest 186 obiektów sportowych honorujących karty sportowe Multisport, a korzystanie z nich umożliwia dowolny rodzaj treningu w dowolnym miejscu i czasie.

Firmowa liga Squash

Rozgrywki sportowe to świetna forma spędzania wolnego czasu, także wspólnie z koleżankami i kolegami z pracy. Wiedzą o tym także nasi pracownicy, którzy mogą trenować i rozwijać swoje umiejętności gry w squasha pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Szkolenia

Inwestowanie w szkolenia jest korzyścią zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Zespół Domesta korzysta z kursu językowego, a także ma stały dostęp do bazy szkoleń dla członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Chętni pracownicy mogą również liczyć na wsparcie pracodawcy w finansowaniu szkoleń branżowych.

Wspieramy rozwój

Szkolenia nie są jedyną formą rozwoju, jaką wspieramy. Nasi pracownicy mają możliwość awansów w ramach struktury firmy oraz uzyskania dofinansowania na doskonalenie swoich kwalifikacji również w formie studiów wyższych czy podyplomowych.

Wczasy pod gruszą

W Domeście wiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Z tego względu dbamy o to, by nasi pracownicy mieli przestrzeń do łączenia obu sfer i znajdowali czas na odpoczynek. Zakwalifikowani pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do wypoczynku.

Świętujemy

Wierzymy, że źródłem pomyślnych działań firmy jest świetna współpraca całego zespołu. Doceniamy osiągnięcia naszych pracowników i wspólnie świętujemy wszystkie sukcesy.

Wspieramy pasje

Sport to zdrowie, dlatego zawsze z wielką przyjemnością wspieramy sportowe pasje naszych pracowników. Adam Lewna to nasz firmowy sprinter, wielu próbowało ale jeszcze nikomu nie udało się go dogonić. Duma nas rozpiera widząc, że tak zdolny i zdeterminowany zawodnik dumnie reprezentuje nasze barwy.

Działania integracyjne

Wzajemne poznanie się i integracja pracowników pozytywnie wpływa nie tylko na relacje w zespole, ale i późniejsze efekty wspólnych działań. Z tego względu kilka razy do roku tworzymy okazję do integracji i organizujemy: piknik Domeściaka, spotkanie noworoczne i dzień budowlańca.

Piknik Domeściaka to spotkanie na świeżym powietrzu nie tylko dla pracowników, ale także ich rodzin. Wydarzenie ma na celu integrację, wzbudzenie ducha rywalizacji oraz zapewnienie zarówno dzieciom, jak i dorosłym mnóstwo atrakcji. Poprzez dobrą zabawę spędzamy wspólnie czas i możemy się wzajemnie lepiej poznać.

Spotkanie noworoczne jest z kolei okazją do podsumowania minionego roku i możliwością podziękowania pracownikom za zaangażowanie i ogromne nakłady pracy, bez których firma nie mogłaby się rozwijać.

We wrześniu obchodzimy również dzień budowlańca, który na dobre wpisał się w tradycje naszej firmy. Podczas tego spotkania możemy podziękować każdemu pracownikowi, który przyczynia się do sukcesów całego zespołu.

Oprócz tego, świętujemy także okrągłe jubileusze naszej działalności. To dobra okazja, by przypomnieć sobie, że w firmie mamy większość wieloletnich pracowników, z którymi możemy obchodzić ważne dla firmy wydarzenia czy celebrować sukcesy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)