Dane kontaktowe

DOMAX SP. Z O.O.

Łężyce, al. Parku Krajobrazowego 109
84-207 Koleczkowo
pomorskie, Polska
[email protected]

NIP: 9581516855

Domax – kim jesteśmy?

Domax Sp. z o.o. to jeden z największych producentów łączników do drewna w Europie. Nasze marki produktowe to m.in.: DMX - złącza do drewna oraz VELANO - produkty do wyposażenia wnętrz. Produkowanie i dystrybuowanie produktów na rynki krajowy i międzynarodowy wymaga zaangażowania całego naszego zespołu - na chwilę obecną Domax zatrudnia przeszło 200 osób w różnych specjalizacjach. Nowe wyzwania stawiane przed naszą firmą stwarzają przestrzeń do dalszego rozwoju zawodowego oraz poszukiwania nowych pracowników. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji, nowoczesnym technologiom i kadrze profesjonalistów, zawsze gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Na bieżąco wdrażamy nowe rozwiązania systemowe mające na celu zwiększenie satysfakcji naszych odbiorców i usprawnienie komunikacji z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym firmy.

Siedziba

Pracujemy w nowoczesnym budynku w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co sprawia, że zamiast miejskiego zgiełku, mamy codziennie odprężające widoki z okna. W chwili obecnej  powierzchnia naszego biura handlowego wynosi 890 m², natomiast 2 hale magazynowo - produkcyjne to prawie 6 500 m². Razem to aż 7 390 m² powierzchni Domax!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Uważamy, że stabilność to podstawa - Charakteryzuje nas stabilna sytuacja finansowa. Wypłata zawsze jest na czas.
  • Doceniamy zaangażowanie - dbamy o dobrych pracowników. Niektórzy są z nami nawet 20 lat. W naszej firmie nie ma rotacji pracowników. Stawiamy na stały, zgrany zespół.
  • Zatrudniamy na umowę o pracę - na starcie podpisujemy umowę na okres próbny, potem umowę o pracę i tylko taką formę zatrudnienia uznajemy
  • A po pracy - wsiadamy na rowery! Domax Racing Team, nasza grupa kolarska, zaraża entuzjazmem do przejażdżek rowerowych, organizując wspólne wycieczki po leśnych szlakach.

Najnowsze oferty pracy

  • DOMAX SP. Z O.O.

    Gdynia (okolice), Rumia (okolice), Łężyce (pow. wejherowski), pomorskie

    2020-02-21

zobacz wszystkie oferty pracy (1)