Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Rondo ONZ 1
Budynek Rondo 1 - 21 piętro
00-124 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 557 76 00
Fax: +48 22 557 76 01
[email protected]

www.dzp.pl

NIP: 5272162127

O kancelarii

W złożonym otoczeniu rynkowym istotne są kompleksowe i skuteczne rozwiązania. Dostęp do informacji i wiedza przynoszą realne korzyści jedynie wtedy, gdy Twoje decyzje podejmowane są z uwzględnieniem wielu aspektów i niuansów biznesowych.
To właśnie jest dla nas "więcej niż prawo". Nasi klienci darzą nas zaufaniem również dlatego, że uwzględniamy ekosystem branży i rynku na którym działają. Nasza kancelaria oferuje dalece skuteczne rozwiązania prawne, wspólnie wypracowane podczas realizacji projektów.

Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający

 

Tworzymy największą polską kancelarię prawniczą. Od 1993 roku nasi eksperci doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Obecnie w naszych biurach pracuje 180 ekspertów różnych specjalizacji.

  • 9 praktyk i 40 specjalizacji 
  • Biura w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
  • Liczne rekomendacje i wysoka pozycja w międzynarodowych rankingach
  • Ponad 90 krajów w sieci relacji biznesowych

Kariera

Kancelaria oferuje możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im dostęp do różnorodnych szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji i efektywne funkcjonowanie w złożonych realiach biznesowych. Nasz program szkoleniowy skierowany jest również do personelu administracyjnego i obejmuje zarówno szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i szkolenia specjalistyczne i językowe.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Dbamy także o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje, które mogą stać się inspiracją również dla innych.

Praktykanci

Program praktyk w DZP jest skierowany do studentów III-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego). Poszukujemy osób zmotywowanych, zainteresowanych konkretną dziedziną prawa oraz swobodnie posługujących się językiem angielskim. Stypendia zagraniczne, wolontariat, a także znajomość drugiego języka obcego realnie zwiększają szanse na udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Szczególnie doceniamy osoby, które działają w organizacjach studenckich i zdobyły już swoje pierwsze doświadczenia zawodowe.

Praktyki w DZP można odbywać przez cały rok godząc obowiązki zawodowe z zajęciami na uczelni. Praktykant od pierwszego dnia staje się częścią konkretnego zespołu i jest angażowany w bieżące projekty pracując pod okiem starszych kolegów.

Na początek oferujemy miesięczne, płatne praktyki z możliwością ich przedłużenia. Praktykanci, którzy wykażą się dobrymi wynikami i dużym zaangażowaniem, mają szansę na przedłużenie praktyk, a po ukończeniu studiów na pracę w charakterze prawnika.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów:

  • spotkania z udziałem prawnika, przedstawiciela HR oraz tłumacza - rozmowa odbywa się języku polskim i dotyczy przebiegu edukacji, doświadczeń zawodowych, zainteresowań oraz planów kandydata, w trakcie spotkania sprawdzamy też znajomość języka obcego
  • kazusu - indywidualnej pracy pisemnej, której tematyka uzależniona jest od profilu danej rekrutacji

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych rekrutacjach oraz projektach studenckich.

Do zobaczenia w DZP!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)