Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DOM 3E SA

Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 544 99 10
[email protected]

www.dom3e.com

NIP: 5252819742

REWOLUCJA W BUDOWNICTWIE

DOM 3E jest spółką budującą domy w ekologicznej technologii SYSTEM 3E. Udało nam się przełamać schematy utrwalone w polskim i światowym budownictwie, tworząc system wznoszenia ścian jednowarstwowych na bazie Elementów 3E z perlitu. Budujemy metodą klik-klik - bez zaprawy, bez docieplenia, bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie. Nasze autorskie rozwiązanie rewolucjonizuje rynek, nadając nowy wymiar budownictwu. W DOM 3E budową zajmujemy się kompleksowo – od A do Z – dbając o najwyższą jakość obsługi naszych klientów.  Realizujemy budowę ekologicznych domów jednorodzinnych, domków wypoczynkowych oraz osiedli.

KREATYWNA PRZESTRZEŃ W CENTRUM WARSZAWY

Biuro DOM 3E znajduje się na 13. piętrze wieżowca w centrum Warszawy. Wygodna przestrzeń o nowoczesnym designie jest miejscem, w którym tworzą się pomysły. Atmosfera panująca w DOM 3E sprzyja kreatywności i pracy zespołowej. Cenimy nieszablonowe myślenie, dając naszym pracownikom elastyczność i możliwość wdrażania ich inicjatyw w życie firmy. Jako pracodawca oferujemy szansę rozwoju, regularnie organizując wewnętrzne szkolenia dla naszych pracowników.

NASZYM FUNDAMENTEM JEST WSPÓŁPRACA

DOM 3E buduje zespół fachowców – naukowców, inżynierów i doradców. Na każdym etapie pracy dbamy o profesjonalną obsługę klienta – począwszy od jego pierwszego kontaktu z zespołem sprzedażowym, po finalizację inwestycji. Dokładność i zaangażowanie to cechy, które umożliwiają nam spełnianie marzeń o ekologicznych, ekonomicznych i energooszczędnych czterech kątach. Wspólnie wytyczamy w budownictwie ścieżki, którymi inni jedynie podążają.

AMBASADOR 3E

Częścią naszego zespołu jest Grzegorz Krychowiak - czołowy polski piłkarz, który inwestując w technologię 3E wskazał kierunek nowoczesnemu budownictwu. Nasz ambasador aktywnie wspiera DOM 3E także swoim wizerunkiem. Cieszymy się, że razem tworzymy coś tak wspaniałego!

DOM 3E budują ludzie, dlatego dbamy o naszych pracowników, zapewniając im: szkolenia, prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy w wersji premium, wysokiej jakości narzędzia pracy, biblioteczkę firmową i strefę relaksu oraz możliwość rozwoju w kreatywnym środowisku pod okiem doświadczonych specjalistów.

Jeśli masz w sobie zapał, energię i ambicję do pracy z najlepszymi wyślij do nas swoją aplikację już dziś!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)