Dane kontaktowe

DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA

Strzegomska 55
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.dsw.edu.pl

NIP: 8942306269

POZNAJMY SIĘ

Dolnośląska Szkoła Wyższa to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich we Wrocławiu i w całym regionie Dolnego Śląska. Każdego roku kształcimy ponad 3000 studentów i słuchaczy.

Od początku istnienia uczelni, nasi wykładowcy realizują wizjonerski plan tworzenia szkoły wolnej i demokratycznej. W procesie tym żywo uczestniczą studenci. Aktywnie wpływają na kształt akademickiej wspólnoty, a podczas nauki spełniają własne marzenia i pasje oraz rozwijają talenty.

W naszej ofercie znajdują się:

  • studia licencjackie (studia I stopnia)
  • studia magisterskie (studia II stopnia)
  • studia jednolite magisterskie
  • studia magisterskie z podyplomowymi
  • studia podyplomowe.

Naszych absolwentów zapraszamy również do Szkoły Doktorskiej.

Oprócz tego prowadzimy liczne kursy oraz szkolenia otwarte i zamknięte, organizujemy liczne wydarzenia naukowe i konferencje.

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów i wykładowców, a także otwartość wszystkich pracowników uczelni sprawiają, że studia w DSW to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

Nasza uczelnia ma już 23 lata! Jej historia zaczęła się 1997 roku. Założycielami byli członkowie regionalnego, wrocławskiego oddziału Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Uczelnia ich marzeń była inna niż te, które znali. Otwarta, pozwalająca na realizowanie pasji naukowych, tworząca wspólnotę wykładowców i studentów, przyjazna i z ambicjami.

W następnych latach marzenia zmienili w prężnie rozwijający się ośrodek edukacyjny, który ma stałe i ważne miejsce na Dolnym Śląsku, a od wielu lat zajmujemy najlepsze miejsce wśród uczelni niepublicznych. W rankingu „Perspektyw” 2020, jesteśmy numerem 1 na Dolnym Śląsku i numerem 10 w Polsce!

PRACA W DSW

Dolnośląska Szkoła Wyższa jest marką, która stawia przede wszystkim na rozwój – oferty, badań, projektów ale przede wszystkim kadry. Pracując z nami możesz liczyć na wsparcie innych pracowników. Bardzo ważny dla nas jest wzajemny szacunek i zrozumienie – każdy z nas ciągle się uczy nowych rzeczy.

Praca w DSW to przede wszystkim stabilizacja, gdyż jesteśmy uczelnią o bardzo silnej pozycji na rynku wrocławskim, a także numerem 1 wśród niepublicznych uczelni wyższych (wg. rankingu Perspektyw). Zatrudniamy ekspertów w swoich dziedzinach, a naszym pracownikom umożliwiamy podnoszenie kompetencji poprzez liczne szkolenia i kursy.

Jeśli jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, komunikatywną, odpowiedzialną i nastawioną na pracę w dynamicznym środowisku, może się okazać, że DSW jest miejscem dla Ciebie.

CO JESZCZE MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • Dodatkowe dni wolne w roku
  • Pracę w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Wrocławia
  • 2 bezpłatne parkingi
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)