Dane kontaktowe

docFlow S.A.

Graniczna 8c/DC2B
Aleja Śląska 1
54-610 Wroclaw
dolnośląskie, Polska

www.docflow.pl

NIP: 8943062473

docFlow S.A. – Dane – Digitalizacja - Archiwizacja

Poznaj nas

Jako firma rozwijamy procesy przetwarzania dokumentów, które usprawniają funkcjonowanie średnich i dużych przedsiębiorstw. Wspieramy naszych klientów poprzez przenoszenie dokumentów do sfery cyfrowej, pozyskiwanie i udostępnianie zawartych w nich danych, jak również profesjonalną archiwizację.

Naszym celem jest budowa efektywnych – opartych na logice, porządku i bezpieczeństwie – procesów. Charakteryzuje nas wszechstronność, znajomość zagadnień z wielu branż, świeże spojrzenie na rynek archiwizowania dokumentów oraz pełna koncentracja na wyznaczonych przez klienta celach.

Nasz Departament IT tworzy systemy i aplikacje, które wspierają i zmieniają sposób pracy naszej firmy. Zajmujemy się tworzeniem zoptymalizowanych systemów przetwarzających duże ilości danych, do obsługi istniejących i nowych projektów biznesowych, w obszarach archiwizowania, rejestracji i digitalizacji dokumentacji. W ramach realizacji prowadzone są również integracje z pozostałymi systemami firmy oraz integrację z systemami zewnętrznymi, np. systemami klientów. Dbamy o ciągły wzrost efektywności procesów biznesowych realizowanych w docFlow. Nie boimy się nowych wyzwań i technologii, poszukujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Gdy myślimy o ambicjach, widzimy nazwę docFlow funkcjonującą jako synonim ładu, bezpieczeństwa i rozwoju. Chcemy być tak postrzegani zarówno przez klientów, jak i pracowników. Zrobimy wszystko, aby ta wizja się ziściła.

docFlow w liczbach i nie tylko…

Gdzie pracujemy?

 • Park Prologis, Wrocław ul. Graniczna 8C
 • Stadion Miejski, Wrocław al. Śląska 1

Ile nasza firma ma lat?

 • Istniejemy na rynku od marca 2015 roku.
 • Przez ten czas:
  - zeskanowaliśmy ponad 45 mln dokumentów,
  - zindeksowaliśmy ponad 27 mln stron,
  - pozyskaliśmy ponad 39 mln danych,
  - zarchiwizowaliśmy ponad 35 tys. pudeł z dokumentami.

Ilu zatrudniamy pracowników?

 • W docFlow zatrudniamy około 180 pracowników.

Kto u nas pracuje?

 • 50% specjalistów,
 • 42% osób uczących się,
 • 8% kadry menadżerskiej.

Jesteś jednym z nas? Wyślij nam swoją aplikację.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)