Dane kontaktowe

Dobrowolscy Sp. z o.o.

Wadowice Górne 93
39-308 Wadowice Górne

O nas:

Marka Dobrowolscy od ponad dwóch dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta. Wartości, które stoją za tym znakiem, towarzyszą mu od samego początku.

Dziś licząca ponad 600 pracowników spółka siłą kompetencji fachowego personelu, możliwościami technologicznymi oraz skalą działania wyrasta znacznie poza ramy przedsiębiorstwa typowo familijnego. Zachował się jednak jego najcenniejszy wyróżnik: codzienna, czuła troska właścicieli o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami, jakie rodzina Dobrowolskich może z dumą polecić Państwa rodzinie.

Kim jesteśmy?

Dobrowolscy to rodzinna firma, która od 1990 roku łączy smakiem pokolenia. Właśnie wtedy Stanisław Dobrowolski założył pierwszy zakład mięsny. W późniejszych latach dołączyli do niego synowie. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 600 pracowników i każdego dnia łączy technologię z troską o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami dla każdej rodziny.

Kluczem do sukcesu Dobrowolskich jest wnikliwa analiza rynku mięsnego oraz zmieniających się na nim trendów. Takie połączenie pozwala zaspokoić zmieniające się potrzeby klientów.

Dobrowolscy od zawsze preferują polskie mięso pozyskiwane z tradycyjnego chowu.

Nasza misja i wartości

Nasze działanie skupia się wokół konsumenta, zaspokojenie jego potrzeb jest naszym nadrzędnym celem. W tworzeniu wyrobów mięsnych kierujemy się tradycją, jakością i zaangażowaniem. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Jesteśmy firmą rodzinną, dbamy o swoich bliskich, wszystkich naszych konsumentów oraz pracowników. Tworzymy zespół, który razem pracuje na nasz wspólny sukces.

W jakich obszarach działamy?

Dobrowolscy to zakłady mięsne, w których pracuje ponad 600 pracowników tworzących fachowy personel zajmujący się wyrobem mięs, możliwościami technologicznymi, wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań, czuwaniem nad jakością wyrobów, systemem dystrybucji i marketingiem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jako firma rodzinna, która nie tylko została założona przez rodzinę, ale i zatrudnia całe pokolenia, mamy na uwadze, że na sukces naszej pracy składa się zaangażowanie innych osób, dlatego wspólnie realizujemy projekty. Istotne jest dla nas zaangażowanie i pozytywne podejście wykonywanych zadań. Stawiamy na dobre relacje opierające się na zaufaniu i współpracy. Nie tylko uczymy się od siebie, ale i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Postępujemy tak, aby być dumni z tego, gdzie pracujemy.