Dane kontaktowe

Dobroplast Fabryka okien spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

STARY LASKOWIEC 4
18-300 ZAMBRÓW
podlaskie, Polska
Telefon: 086 276 34 50
[email protected]

NIP: 5252523303

Poznaj nas

O nas

Dobroplast Fabryka Okien powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Jesteśmy wiodącym producentem okien i drzwi wejściowych w Polsce, a w Europie  zaliczamy się do głównych przedsiębiorstw w branży. Dobroplast oferuje atrakcyjny asortyment okien i drzwi wejściowych z PVC i aluminium, a także okien dachowych i rolet. Od 2012 roku jesteśmy czołową marką szwajcarskiej grupy Arbonia.

W Lublinie mieści się zakład produkcji okien dachowych i rolet. Nasze biura sprzedażowe znajdują się w Starym Laskowcu, Białymstoku oraz Łodzi.

Wieloletnia działalność zaowocowała licznymi wyróżnieniami i nagrodami takimi jak: Lider stolarki budowlanej, Złoty filar budownictwa, Złoty medal dla okna dachowego PCV Skylight Premium, Budowlana Marka Roku, Kryształowy Profil, Certyfikat wiarygodności Firmy.

Dlaczego My?

 1. Każdy Kandydat jest dla nas ważny, cenny i dlatego zależy nam, aby pierwszy pozytywny kontakt z nami był początkiem wieloletniej współpracy.
 2. W Dobroplast możesz liczyć na:
  - Stabilne zatrudnienie
  - Wynagrodzenie zawsze na czas z precyzją szwajcarskiego zegarka
  - Życzliwą atmosferę w pracy
 3. Dobroplast rozwija się systematycznie, co daje pracownikom możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia.
 4. Właściciele firmy inwestują ogromne kwoty w ludzi, linie technologiczne, budynki i urządzenia. Posiadamy najnowocześniejszą linię produkcyjną do montażu okien, produkujemy również pakiety szybowe i własne profile okienne.
 5. Nowi Pracownicy zanim rozpoczną pracę, przechodzą szkolenie wprowadzające, które pozwala poznać firmę. W czerwcu br. uruchomiliśmy kursy języka angielskiego, aby usprawnić komunikację ze współpracownikami z Grupy Arbonia.
 6. Planujemy poszerzać działania szkoleniowe dla naszych Pracowników
 7. Większość z nas mówi sobie po imieniu, możemy otwarcie mówić o naszych problemach, doceniamy indywidualne i zespołowe sukcesy. Nasi pracownicy cenią sobie tę przewidywalność.
 8. Nasi menedżerowie nie mają osobnych pokojów i pracują wspólnie ze swoimi zespołami, dzięki temu są dostępni dla swoich Pracowników.
 9. Na halach produkcyjnych mamy nowoczesne zaplecze socjalne. Łazienki są czyste i przyjemnie do nich wejść.
 10. W biurze mamy jadalnie, w której wszyscy się spotykamy i możemy porozmawiać w nieformalnej atmosferze. W kuchni zawsze jest dostępna przepyszna kawa z ekspresu
 11. W dziale sprzedaży, po okresie wdrożenia każdy zarabia część stałą oraz prowizję. Za zrealizowane targety handlowcy otrzymują prowizję będącą procentem od sprzedaży.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)