Dane kontaktowe

DNP Sp. z o.o.

Polanowo 27A
89-300 Wyrzysk

NIP: 7642679020

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy polskim producentem  najwyższej jakości karm dla psów i kotów, który ma w swoim portfolio znane i cieszące się zaufaniem Klientów marki takie jak: Dolina Noteci Premium, Dolina Noteci Superfood, Rafi czy Piper. Produkujemy także karmy dla największych sieci z branży FMCG w Polsce – największych i najlepszych, bo dla tych, które cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość produktów. Jako producent karmy dla zwierząt na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, by efekt naszych prac spełniał wymagania, które stawiają nam nasi Klienci i ich podopieczni, bo to dzięki nim dotarliśmy do czołówki liderów branży. To, jak wiele zależy od karmy, jaką podajemy zwierzętom sprawia, że my, Dolina Noteci, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do swojej pracy i z dumą podpisujemy się pod każdym produktem. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, tworzymy ich ponad 50 rocznie, w różnych smakach oraz formatach dopasowanych do potrzeb każdego psa i kota.

Bądź dumny z tego gdzie pracujesz – dołącz do zespołu Doliny Noteci!

DLACZEGO DOLINA NOTECI?

Wybierając Dolinę Noteci, wybierasz stabilną firmę z ugruntowaną pozycją na rynku i jednego z największych pracodawców w województwie wielkopolskim z siedzibą także w województwie mazowieckim. Masz szansę na pracę w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, ale także technologicznych, co sprzyja rozwojowi. Ze względu na specyfikę naszej działalności nasza kadra jest bardzo rozbudowana, a firmę tworzą działy:

 • produkcji,
 • kontroli jakości
 • pakowania,
 • logistyki,
 • transportu,
 • technologii,
 • rozwoju produktu,  
 • sprzedaży,
 • marketingu,
 • informatyki,
 • finansów,
 • HR.

Masz mnóstwo możliwości, aby w naszych szeregach znaleźć miejsce dla siebie! Łącząc się z nami nawiązujesz relację na lata. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy,  którzy jak wewnętrzni mentorzy pomogą Ci w pierwszych krokach w naszej firmie. Zrobimy wszystko byś kroki te stawiał każdego dnia coraz pewniej. Będzie się tak działo dzięki Programowi Rozwoju Talentów Doliny Noteci – w naszej firmie będziesz stale podnosić swoje kwalifikacje, a koszty związane ze szkoleniami poniesiemy jako Pracodawca.

Pracodawca – to słowo pojawia się często – my dajemy Ci pracę – co Ty możesz dać nam? Swoje zaangażowanie, sumienność i dążenie do stałego doskonalenia – to jest dla nas najważniejsze – na każdym stanowisku. Te cechy pozwolą Ci awansować w strukturze firmy. To naprawdę jest możliwe! Potwierdza to fakt, że aż 95% kadry managerskiej w naszej firmie to ludzie, którzy awansowali wewnątrz firmy.

BENEFITY

CSR/ JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI

Niezwykle ważnym elementem naszej strategii jest odpowiedzialność społeczna. Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność ma wpływ na życie pupili – również tych zapomnianych, które nie znalazły swojego domu. W związku z tym firma podejmuje wiele przedsięwzięć o charakterze prospołecznym i charytatywnym, w zakresie opieki i pomocy zwierzętom. Jako producent karmy dla zwierząt jesteśmy szczególnie wrażliwi na ich los. Dobrowolne i aktywne działania podejmowane przez naszą firmę mające na celu kreowanie lepszej rzeczywistości społecznej to nie tylko systematyczne przekazywanie karmy dla potrzebujących zwierząt, ale także popieranie inicjatyw związanych z adopcją bezdomnych, porzuconych psów czy kotów. Należy pamiętać, że obywatele mają nie tylko prawa, ale również obowiązki względem środowiska, w którym żyją. Przedsięwzięcia podejmowane na rzecz zwierząt stanowią integralny element naszych działań.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)