Dane kontaktowe

DNB Bank Polska S.A.

Postępu 15c
02-676 Warszawa

NIP: 5252212939

Jak wygląda proces rekrutacji:

ETAP 1

Zaaplikuj do nas

Wyślij nam swoje CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenie. Aplikuj przez portal pracuj.pl. Jeśli Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie spotkają się z naszymi potrzebami związanym z danym stanowiskiem, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o kolejnych etapach rekrutacji. 

ETAP 2

Porozmawiajmy

W trakcie telefonicznej rozmowy ustalimy odpowiedni dla wszystkich termin spotkania w naszym biurze. Podczas spotkania będziemy mieli okazję poznać się bliżej - Ty nas, a my Ciebie. Powiemy Ci jakie są nasze oczekiwania i w zależności od stanowiska, poprosimy o wypełnienie testu (np. case study, praca z dokumentami, test znajomości programów, przygotowanie prezentacji). Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące stanowiska, benefitów oraz pracy w DNB.

ETAP 3

Informacja zwrotna

Bez względu na ostateczny wynik procesu rekrutacyjnego skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo i przekażemy Ci informacje zwrotną dotyczącą procesu rekrutacji, w którym brałeś/aś udział.

Tym, którzy zaakceptują przedstawioną przez nas ofertę pracy, przygotujemy List Intencyjny zawierający gwarantowane warunki zatrudnienia w banku.