Dane kontaktowe

DNB Bank Polska S.A.

Postępu 15c
02-676 Warszawa

NIP: 5252212939

POZNAJ NAS!

DNB Bank Polska to specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący największe polskie i międzynarodowe firmy oraz finansujący inicjatywy sektora publicznego. Skupiamy się na obsłudze i finansowaniu przedsiębiorstw z wybranych branż, w tym w szczególności z sektora energetyki odnawialnej, TMT (Telekomunikacja, Media, Technologia), handlu, usług, oraz sektora publicznego. W Polsce jesteśmy obecni od 2002 roku.

Właścicielem Banku DNB Polska S.A. jest Grupa DNB – największa norweska grupa finansowa, posiadająca wysokie długoterminowe ratingi (AA- wg Standard&Poor’s oraz Aa2 wg Moody’s), i jednocześnie najwyższy indeks satysfakcji klientów wśród banków skandynawskich (por. Greenwich Customer Satisfaction Index). Grupa prowadzi swoją działalność w 22 krajach, posiada oddziały w najważniejszych centrach finansowych świata m.in. w Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze, a jej akcje notowane są na giełdzie w Oslo.

Dowiedź się kim są nasi klienci

DNB Future Industries: Some things never change, people say…

Kim Jesteśmy?

DNB Bank Polska jest norweskim bankiem w Polsce, który pomaga społeczeństwu, firmom, społecznościom lokalnym oraz swoim pracownikom w załatwianiu drobnych spraw i rozwiązywaniu wielkich problemów. Nasz cel to sprawić, aby życie codzienne stawało się łatwiejsze, a Klienci byli z nami zawsze o krok do przodu.

Zatrudniamy 191 pracowników. Jesteśmy różni i bardzo to sobie cenimy. Najmłodszy pracownik DNB ma 25 a najstarszy 61 lat. Średni staż pracy w banku to prawie 12 lat. Na najmłodszego stażem pracownika nadal czekamy - rozpoczyna pracę w lutym 2020, najdłużej zatrudniony pracownik przepracował z nami już 29 lat! 55% naszych pracowników to kobiety, które stanowią 57% naszej kadry menedżerskiej. Mówimy sobie po imieniu. Sukcesy celebrujemy a z porażek wyciągamy wnioski.  Słuchamy siebie i słuchamy innych. Wiele decyzji podejmujemy wspólnie. Jesteśmy liderem Ratingu Deloitte 2019 „Diversity & Inclusion” wyróżnionym za tworzenie różnorodnej i włączającej kultury pracy. Angażujemy się społecznie w ramach dwóch obszarów: „Kierunek na Środowisko” oraz „Kierunek na wiedzę”. Wdrażamy wiele proekologicznych inicjatyw do naszego codziennego życia i wspólnie dbamy o zrównoważony rozwój.

Zdecydowanie powinieneś z nami pracować, jeżeli tak jak my:

  • zgadasz się, ze stwierdzeniem: „Customer do not came first, employee came first”
  • cenisz skandynawską kulturę pracy opartą na zaufaniu, wzajemnym szacunku, otwartej komunikacji oraz etyce
  • szukasz miejsca, które ceni sobie różnorodność, egalitaryzm oraz angażuje pracowników w rozwój organizacji
  • jesteś i nadal chcesz być odpowiedzialna/y za własny rozwój
  • cenisz sobie poczucie humoru i przyjazną, niehierarchiczną atmosferę pracy
  • preferujesz dress code zgodny z zasadą „Stosownie do okoliczności”
  • jesteś kreatywna/y i chcesz współpracować z innymi ludźmi, by wspólnie znajdować najlepsze możliwe rozwiązania dla naszych klientów
  • chcesz być z nami o krok do przodu