Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Distribev Sp. z o.o.

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

kariera.distribevorbico.pl

NIP: 5213681831

Centrum Obsługi Klienta

Distribev Sp. z o.o.

Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 628 99 99
[email protected]

WITAMY W DISTRIBEV!

Distribev jest ogólnopolskim dystrybutorem piwa, alkoholi mocnych, wina oraz napojów z portfolio m.in. Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini, Moet, i wielu innych znakomitych producentów. 

Distribev jest importerem win takich jak: Gato Negro, Molina, Cervantez, Filipetti, Maschio, Sensi, Rapaura, Beronia oraz win z chorwackiej winnicy Ilocki Podrumi. Z sektora alkoholi mocnych to rozpoznawalne marki takie jak: Bushmills, Label 5, The Famous Grouse, Kraken, Brugal, Khortytsa i Highland Reseve.

Współpracujemy z 20 tys. sklepów detalicznych w Polsce i około 8 tys. restauracji i punktów HoReCa, do których docieramy z 33 magazynów logistycznych i 11 cross docków zlokalizowanych na obszarze całej Polski.

Codziennie pracujemy nad doborem najlepszego asortymentu i oferty, aby być najlepszym łącznikiem pomiędzy Producentami silnych markowych produktów a Klientami.

NASZ ZESPÓŁ

Filary naszej organizacji to Dział Dystrybucji oraz Dział Sprzedaży, które wspierane są przez funkcje takie jak Finanse, HR, IT i inne.

Naszą największą chlubą jest zespół doświadczonych i profesjonalnych doradców klienta oraz przedstawicieli handlowych dedykowanych do obsługi Klientów Kanału tradycyjnego, nowoczesnego oraz HORECA. Centrum Obsługi Klienta w Katowicach stanowi unikatowe rozwiązanie w branży FMCG, dzięki któremu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, aby świadczyć najlepszy serwis i rosnąć wraz z nimi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)