Dane kontaktowe

Distribev Orbico Sp. z o.o.

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.distribevorbico.pl

NIP: 5213681831

Centrum Obsługi Klienta

Distribev Orbico Sp. z o.o.

Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 628 99 99
[email protected]

LUDZIE SĄ NASZĄ NAJCENNIEJSZĄ WARTOŚCIĄ

Nasza Firma to LUDZIE – a dokładniej ponad 1000 fantastycznych, pełnych zapału i pomysłów pracowników. Pracowników, którzy każdego dnia udowadniają, że praca zespołowa, ambitna rywalizacja a także walka o wyniki oraz kreatywne podejście do realizacji zadań to ich wkład w budowanie innowacyjnej organizacji z pomysłem na przyszłość.

„People are our most precious value!” – to na bazie tych słów, wypowiedzianych przez założyciela Grupy Orbico Branko Roglića, zbudowaliśmy naszą niepowtarzalną Kulturę Organizacyjną.

WIERZYMY w ludzi

Mamy PASJĘ DO ZWYCIĘŻANIA

Zachęcamy do ODPOWIEDZIALNEGO PODEJŚCIA

Działamy SZCZERZE i UCZCIWIE

Okazujemy SZACUNEK każdej osobie

Wysoko cenimy ROZWÓJ OSOBISTY

Jesteśmy otwarci na ZMIANY

Naszym celem jest aby wartości te towarzyszyły nam w codziennej pracy i pomagały budować takie środowisko pracy, w którym chce się chcieć.

Poczucie wpływu

W Distribev Orbico każdy ma wpływ na to, jaką firmą będziemy jutro. Nieustannie towarzyszy nam zmiana, którą postrzegamy jako szansę, a nie jako zagrożenie. Słuchamy naszych pracowników i dajemy im możliwość na wypowiedzenie się podczas corocznego Badania Satysfakcji Pracowników. Oprócz wyrażenia opinii w anonimowej ankiecie każdy z nas ma okazję przekazać wiadomość bezpośrednio do założyciela Grupy Orbico, a informacje te są wykorzystywane do działań mających na celu poprawę satysfakcji z pracy każdego dnia.

Konkurs Best Idea pozwala nam zgłaszać pomysły w kategoriach takich, jak: Sprzedaż, Ultra Innowacja, Digital czy Komunikacja. Co roku zgłaszamy szereg projektów i usprawnień aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Najlepsze z nich implementowane są w pozostałych spółkach Grupy Orbico a prekursorzy innowacyjnych praktyk nagradzani są na corocznej konferencji.

Możliwość rozwoju

Rozwój naszych pracowników przyczynia się do sukcesu całej organizacji. Oprócz uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych zapewniamy pracownikom dostęp do szerokiej oferty szkoleń specjalistycznych, managerskich oraz rozwijających umiejętności miękkie. Posiadamy trzy Centra Szkoleniowe Grupy Orbico zlokalizowane w Europie. Dzięki jednemu z nich, mieszczącemu się w siedzibie Centrum Obsługi Klienta w  Katowicach, mamy szansę nie tylko rozwijać umiejętności funkcyjne i managerskie jak również posiadamy możliwość rozwijania się w roli trenerów wewnętrznych.

Nie tylko praca…

Aktywność, zabawa i integracja, bo przecież nie samą pracą człowiek żyje. Zależy nam na zaangażowaniu naszych pracowników, dlatego dajemy im pole do popisu, aby zaskoczyli nas swoją kreatywnością.

Konkursy pracowniczekonkurs fotograficzny, którego najlepsze zdjęcia tworzą unikalny kalendarz wręczany m.in. kluczowym klientom w celu umocnienia relacji. Jest się czym chwalić!

Konkurs na najbardziej pomysłową choinkę organizowany w Centrum Obsługi Klienta w Katowicach przy współpracy z naszymi kluczowymi dostawcami. To wielkie wydarzenie w życiu naszego zespołu, które z roku na rok cieszy się rosnąca popularnością oraz niekończącą się kreatywnością naszych pracowników. Z każdą edycją zaskakują nas coraz mocniej. To nasza świąteczna tradycja!

Co roku bierzemy udział w ogólnopolskim wydarzeniu Poland Business Run jednocześnie wspierając osoby z niepełnosprawnościami narządu ruchu.

Coroczna konferencja firmowa – podczas której podsumowujemy wyniki naszej pracy, dziękujemy za zaangażowanie, a także nagradzamy najlepszych z najlepszych. Wieczorem czas na dobrą zabawę przy muzyce na żywo. Jest na co czekać!

Poznajmy się!

Abyś mógł poznać nas lepiej każdego roku organizujemy Dni Otwarte Centrum Obsługi Klienta w Katowicach, podczas których możesz od podszewki zobaczyć naszą codzienną pracę. Masz możliwość poznać naszych pracowników oraz przekonać się, jak fantastyczna atmosfera panuje w naszym biurze. Podczas dni otwartych masz szansę sprawdzić się w sesjach rozmów rekrutacyjnych i …. zostać jednym z nas!