Dane kontaktowe

Distribev Orbico Sp. z o.o.

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.distribevorbico.pl

NIP: 5213681831

Centrum Obsługi Klienta

Distribev Orbico Sp. z o.o.

Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 628 99 99
[email protected]

BENEFITY

Wiemy, że miarą sukcesu firmy jest między innymi zadowolenie pracowników. W Distribev Orbico wierzymy, że Twój komfort wpływa na jakość Twojej pracy.

Stabilne warunki zatrudnienia

Gramy fair-play! Poczucie stabilizacji naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Wszystkim pracownikom zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

System premiowy

Premie miesięczne, kwartalne, roczne - uzależnione od wyników. Rodzaj systemu premiowego uzależniony jest od zajmowanego stanowiska.

Prywatna opieka medyczna

Będąc członkiem naszego zespołu możesz przystąpić do prywatnej opieki medycznej realizowanej w spółce Lux Med, dzięki czemu umówisz się na wizytę do specjalisty w dogodnym dla Ciebie terminie. Oferujemy atrakcyjne i szerokie pakiety dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Ubezpieczenie na życie

Dbamy nie tylko o zdrowie ale też o Twoje bezpieczeństwo. W ramach specjalnego programu ubezpieczeniowego przygotowanego dla pracowników Distribev Orbico masz możliwość wykupienia, na atrakcyjnych warunkach, ubezpieczenia na życie. W tym obszarze wspierają nas dwa największe towarzystwa ubezpieczeniowe: PZU Życie S.A. oraz Generali Życie T.U. S.A.

Karta FitProfit

Wspieramy aktywnych i stawiamy na zdrowie. Jako pracodawca dofinansujemy Kartę FitProfit dla wszystkich naszych pracowników. Naszym celem jest być wzorem organizacji promującej work-life balance. Dbamy o to, by nasz zespół był zadowolony, produktywny i zdrowy. Edukujemy i wspieramy pracowników w krzewieniu zdrowych zwyczajów w codziennym życiu Distribev Orbico.

PPE - Pracowniczy Program Emerytalny

Dbamy o przyszłość naszych Pracowników - dlatego po roku pracy w Distribev Orbico każdy pracownik może przystąpić do Pracowniczego Programu Emerytalnego. W ramach PPE Pracodawca odkłada co miesiąc środki na Twoją przyszłą emeryturę.

Wczasy pod gruszą

Naszym pracownikom oferujemy dofinansowanie do wypoczynku w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Karta Pre-paid

W ramach systemu motywacyjnego dla Działu Sprzedaży pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez naszych Dostawców lub inicjowanych wewnętrznie przez Distribev Orbico. Jest o co walczyć!

Deputat Świąteczny

W okresie świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia nasi pracownicy otrzymują upominki w postaci deputatu pracowniczego, w skład którego wchodzą produkty z naszego portfolio.

Upominek Mikołajkowy dla dzieci pracowników

Dbamy również o najmłodszych członków naszej Rodziny Distribev Orbico. Tradycyjnie, co roku, w okresie Mikołaja, dostają od nas miły upominek.

Kawa, herbata oraz soczyste owoce

Miłośnicy aromatycznej kawy mogą delektować się jej smakiem, korzystając bez ograniczeń z naszych ekspresów ciśnieniowych. Jeśli wolisz herbatę – w naszych kuchniach znajdziesz różne jej odmiany. Dodatkowo Zarządca budynków Silesia Business Park w Katowicach, w którym mieści się Centrum Obsługi Klienta, dostarcza swoim najemcom świeże i soczyste owoce – częstuj się!