Dane kontaktowe

Distribev Orbico Sp. z o.o.

Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.distribevorbico.pl

NIP: 5213681831

Centrum Obsługi Klienta

Distribev Orbico Sp. z o.o.

Silesia Business Park
Chorzowska 150 bud B
40-101 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 628 99 99
[email protected]

WITAMY W DISTRIBEV ORBICO!

Distribev Orbico jest ogólnopolskim dystrybutorem piwa, alkoholi mocnych, wina oraz napojów z portfolio m.in. Kompanii Piwowarskiej, Grupy Żywiec, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini, Marie Brizard i wielu innych znakomitych producentów.

Distribev Orbico jest wyłącznym importerem win takich jak: Gato Negro, Molina, Cervantez, Filipetti, Sensi oraz win z chorwackiej winnicy Ilocki Podrumi. Z sektora alkoholi mocnych Khortytsa i Highland Reseve Whisky to brandy dystrybuowane na wyłączność, podobnie jak chipsy Pringles.

Współpracujemy z 25 tys. sklepów w Polsce i ponad 9,5 tys. restauracji i punktów HoReCa, do których docieramy z 33 magazynów logistycznych i 13 cross docków zlokalizowanych na obszarze całej Polski.

Codziennie pracujemy nad doborem najlepszego asortymentu i oferty, aby być najlepszym łącznikiem pomiędzy Producentami silnych markowych produktów a Klientami.

NASZ ZESPÓŁ

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników w całej Polsce!

Filary naszej organizacji to Dział Dystrybucji oraz Dział Sprzedaży, które wspierane są przez funkcje takie jak Finanse, HR, IT i inne.

Naszą największą chlubą jest zespół doświadczonych i profesjonalnych doradców klienta oraz przedstawicieli handlowych dedykowanych do obsługi Klientów Kanału tradycyjnego, nowoczesnego oraz HORECA. Centrum Obsługi Klienta w Katowicach stanowi unikatowe rozwiązanie w branży FMCG, dzięki któremu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, aby świadczyć najlepszy serwis i rosnąć wraz z nimi.

Wiemy, że w Grupie siła!

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu, obecnego w 20 krajach Europy. Grupa Orbco jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Duracell, Lavazza czy Chanel.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)