Dane kontaktowe

Dimension Data Polska sp. z o.o.

Sienna 73
00-833 Warszawa
mazowieckie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Czy wierzysz, że możesz zrobić wszystko? Jesteśmy tu po to, żeby Ci w tym pomóc!

Praca to dla Ciebie coś więcej niż tylko obowiązek? Chcesz robić coś z czego jesteś dumny? Rozwijać się, nie spoczywać na laurach? U nas nie da się nudzić, ani leniuchować :-) Cały czas się rozwijamy, sięgamy po więcej.

Dimension Data jest globalnym dostawcą rozwiązań i usług, który wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie technologii i zdolność świadczenia usług na poziomie globalnym w celu wspierania realizacji ambicji biznesowych swoich klientów.

Jesteśmy obecni w 57 krajach na różnych kontynentach – w Azji, Australii, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w Ameryce oraz Europie. Jest nas na całym świecie 31 000. Obsługujemy klientów we wszystkich sektorach rynkowych na całym świecie.

DLACZEGO TO CO ROBIMY, ROBIMY Z PASJĄ

Jesteśmy firmą globalną co oznacza bardzo częsty kontakt z naszymi kolegami z innych krajów. Dzięki temu nasza praca poszerza nasze horyzonty. Wiemy, że każdy z nas jest uczestnikiem projektu Dimension Data. Dzięki szerokiej gamie szkoleń, tych wewnętrznych na platformie szkoleniowej jak i zewnętrznych, możemy budować kolejne kompetencje.

Poza tym, że staramy się być jak najlepsi w tym co robimy, wiemy doskonale, że bez wzajemnego szacunku i uśmiechu nie przychodzilibyśmy do biura codziennie z takim entuzjazmem! Dlatego poza kwalifikacjami ważne są dla nas wartości i kultura. Lubimy to co robimy i stajemy się w tym coraz lepsi.

Najnowsze oferty pracy

  • ! superoferta

    Dimension Data Polska sp. z o.o.

    Warszawa, mazowieckie

    2019-06-17

zobacz wszystkie oferty pracy (1)