Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Diehl Metering Sp. z o.o.

ul. Cieszyńska 1a
43-440 Bażanowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 338510439
[email protected]

www.diehl.com/metering

NIP: 5480077524

W DIEHL PRZYSZŁOŚĆ JEST W TWOICH RĘKACH

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviations i Metering. Diehl Metering skupia specjalistyczną wiedzę potężnych graczy w branży pomiarowej. Nasze inteligentne rozwiązania zarządzania zasobami naturalnymi i energią pomagają naszym partnerom na całym świecie w ich efektywnym i rozsądnym wykorzystywaniu. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową scieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Kultura pracy

Diehl to firma o silnej tradycji. Spoglądając wstecz, widzimy długą historię kreowania doskonałości technologicznej, co jest dla nas dużą wartością. Początki firmy założonej w Norymberdze sięgają roku 1902, a główna siedziba znajduje się w tym mieście do dziś.

Nasi pracownicy są przyczyną naszego sukcesu. Tworzą technologie, które poprawiają życie i pracę niezliczonej liczby ludzi na całym świecie, nawet jeśli często nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka. Aby ten wielki wkład był możliwy, dajemy im dużą swobodę i autonomię w rozwoju osobistym. Gdy tego potrzebują, wspieramy ich najlepiej, jak potrafimy przez ukierunkowane i zindywidualizowane działania.

Atmosfera pracy w Diehl charakteryzuje się płaską hierarchią, więzami osobistymi i zaangażowaniem. Akceptujemy nowe pomysły i sugestie od wszystkich, słuchamy uważnie naszych kolegów, organizując regularne badania sondażowe i informujemy ich o tym, co dzieje się w Grupie Diehl przez nasze pracownicze czasopisma.

Równowaga życia zawodowego i osobistego

Ponieważ jesteśmy firmą z tradycją, Ty i Twoja rodzina dużo dla nas znaczycie. Z tego powodu zwracamy szczególną uwagę, aby zapewnić naszym pracownikom odpowiednią równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Naszym celem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków, aby mogli zrównoważyć czas pracy z czasem wolnym. Istnieje możliwość uzgodnienia elastycznego wymiaru pracy, połączenia pracy stacjonarnej z pracą zdalną.

W Diehl stawiamy na rozwój

Ludzie, którzy pracują w Diehl, mają potencjał, ambicje oraz chęć osiągania optymalnych wyników. Najlepsze wykorzystanie tych cech leży w interesie zarówno pracowników, jak i całej firmy. Dlatego oddziały firmy, jak również cała Grupa Diehl, oferują liczne programy rozwojowe w celu identyfikowania i awansowania pracowników o dużym potencjale.

Szkolimy specjalistów i menadżerów w poszczególnych programach oraz angażujemy ich w pełni w działalność firmy. Osoby o dużym potencjale są identyfikowane w działach oraz w całej firmie. Utalentowani pracownicy są specjalnie szkoleni i przygotowywani do skomplikowanych zadań.

Pokazujemy im możliwości rozwoju, które istnieją w ramach Grupy Diehl i dbamy o to, aby uzyskali wymagane kwalifikacje i umiejętności. W ten sposób udaje się nam zrealizować cel wypełniania więcej niż dwóch trzecich wszystkich wolnych stanowisk kierowniczych i wykonawczych własnymi pracownikami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)