Dane kontaktowe

Diebold Nixdorf

Aleje Jerozolimskie 142B
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1132172170

Pozostałe lokalizacje

Global Delivery Center EMEA - Warszawa

al. Jerozolimskie 142B,
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

Global Delivery Center EMEA – Szczecin

ul. Malczewskiego 26
71-612 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

EMEA Busines Services

Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

Global Center

ul. Gawronów 4
40-527 Katowice
śląskie, Polska

Global Software Support

ul. Muchoborska 18
54-424 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Kim jesteśmy

Diebold Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe. Naszymi klientami są banki i instytucje finansowe, duże sieci handlowe, centra logistyczne i rozliczeniowe.

Polska odgrywa ważną rolę w europejskich i światowych strukturach firmy. Poza działającym na rynku od 1990 roku przedstawicielstwem handlowym i działem serwisu firma zlokalizowała w naszym kraju aż cztery międzynarodowe centra świadczące usługi o zasięgu europejskim i globalnym.

Nasze centra

Global Delivery Center EMEA – ponad 650 specjalistów, którzy obsługują klientów w kilkunastu krajach na czterech kontynentach. Warszawskie Centrum jest jednym z czterech w światowych strukturach Diebold Nixdorf. Pracujemy w trybie ciągłym - 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze gotowi nieść wsparcie, znajdować skuteczne rozwiązania i pomocne odpowiedzi. Oprócz biura w Warszawie, posiadamy również Centrum Obsługi Klienta w Szczecinie, dedykowane do usług serwisowych dla klientów niemieckojęzycznych oraz Centrum Obsługi Klienta we Wrocławiu.

EMEA Business Services – ponad 170 osób wspierających oddziały firmy w 21 krajach. Jesteśmy jednym z 4 regionalnych Centrów Administracyjnych firmy.

Global Centre Katowice - ponad 250 osób pracujących w największym centrum deweloperskim. Jesteśmy podzieleni na kilkanaście zespołów, dostarczających oprogramowanie dla największych klientów na świecie.

Więcej informacji o naszych centrach w zakładce „Dowiedz się o nas więcej…”

Poznaj nas

Ostatnie wpisy dla Diebold Nixdorf

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)