Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DHL Parcel

Osmańska 2
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dhlparcel.pl/pl/praca.html

NIP: 9512417713

#DHLOVEBENEFITY

Zdrowie

Oferujemy pakiet OPIEKI MEDYCZNEJ i/lub UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE za 1 zł oraz możliwość bezpłatnego SZCZEPIENIA PRZECIWKO GRYPIE.

Sport

Możesz korzystać z karty Multisport na atrakcyjnych warunkach, dołączyć do Klubu Biegacza, PaczkoSiatki. Otrzymasz również dostęp do PLATFORMY KAFETERYJNEJ, gdzie możesz zarządzać swoimi benefitami.

Dodatkowe wsparcie finansowe

Możesz na nas liczyć w różnych sytuacjach życiowych, korzystając z bezzwrotnej zapomogi losowej, pożyczki remontowej oraz możliwości uczestnictwa w PRACOWNICZEJ KASIE POŻYCZKOWEJ.

Rozwój

Inwestujemy w Twój rozwój za pomocą: wielu autorskich SZKOLEŃ, (m.in. z zakresu umiejętności miękkich i zarządzania), planowania indywidualnej ścieżki kariery, awansów wewnętrznych oraz programu talentowego. Jeśli chcesz uczyć się angielskiego, damy Ci możliwość uczestniczenia w dofinansowanym kursie online.

Wspólne świętowanie

Jeżeli zdecydujesz się zostać z nami dłużej, to w ramach podziękowania otrzymasz JUBILEUSZOWE NAGRODY ZA STAŻ i Twoje zaangażowanie. W naszej firmie masz także szansę zostać CZŁOWIEKIEM KWARTAŁU i CZŁOWIEKIEM ROKU.

Wakacje

Wiemy jak ważny jest wypoczynek, dlatego oferujemy WCZASY POD GRUSZĄ lub DOFINANSOWANIE DO WYPOCZYNKU DZIECKA, jeżeli jesteś już rodzicem.

Radość

Lubimy świąteczną atmosferę. W tym wyjątkowym czasie naszych pracowników odwiedza DHL-owy Mikołaj, który zasila ich konta ŚWIĄTECZNYM DODATKIEM.

Rodzina

Jeśli zostaniesz świeżo upieczonym rodzicem, dostaniesz PREZENT Z OKAZJI NARODZIN DZIECKA. Jeśli masz dzieci w wieku szkolnym, możesz ubiegać się o DOFINANSOWANIE DO NAUKI - w ramach programu Upstairs.