Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DHL Parcel

Osmańska 2
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dhlparcel.pl/pl/praca.html

NIP: 9512417713

#markaktorejufam

DHL Parcel Polska to lider polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursor wdrażania innowacyjnych rozwiązań e-commerce, dedykowanych klientom w Polsce i Europie. Jest częścią Grupy DPDHL, globalnej organizacji zatrudniającej ponad 500 000 pracowników na całym świecie. Z początkiem 2014 roku DHL Parcel został wyodrębniony ze struktury DHL Express (Poland) Sp. z o.o., żeby od sierpnia 2017 stać się niezależnym podmiotem prawnym. W DHL Parcel wykorzystujemy wiedzę w dziedzinie krajowych oraz międzynarodowych przesyłek drogowych, docierając do 28 krajów Unii Europejskiej.

Praca w DHL Parcel to szansa na karierę w jednej z czołowych firm branży logistycznej, w zespole najlepszych specjalistów z całego świata.

Poznaj nas bliżej

Nasz plan na przyszłość…

Naszą DHL-ową paczkę łączą wartości, którymi kierujemy się, dążąc do osiągania naszych wspólnych celów. Oto nasze trzy kluczowe założenia:

  • Zmieniamy rzeczywistość: Mamy pozytywne nastawienie do zmian, postrzegając je jak szansę do dalszego wzrostu i rozwoju.
  • Tworzymy rozwiązania: Zawsze szukamy sposobów, aby przyczynić się do sukcesu swojego zespołu i całej firmy. 
  • 3xO: Bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę, za siebie nawzajem, za wynik. Myślimy i działamy jak przedsiębiorca. Przejmujemy inicjatywę, angażujemy się, jesteśmy graczami zespołowymi i pokonujemy przeciwności.

Ostatnie wpisy dla DHL Parcel Polska sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)