Dane kontaktowe

DHL Global Forwarding Sp. z o.o.

ul. Komitetu Obrony Robotników 45B
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 335 96 00

www.dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/spedycja-miedzynarodowa.html

NIP: 7280257292

Jak wygląda rekrutacja?

ŁĄCZYMY LUDZI. DZIĘKI NAM ŻYCIE STAJE SIĘ LEPSZE.

Możliwości kariery w Grupie Deutsche Post DHL są tak zróżnicowane jak nasze zespoły na całym świecie. Mając ponad 550 000 pracowników w przeszło 220 krajach i regionach, łączymy ze sobą ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Odkryj ducha DHL i już dziś zrób kolejny krok w swojej karierze!

Mamy szeroki wybór ofert pracy. Zapoznaj się z licznymi ofertami pracy, jakie oferujemy w różnych zespołach operacyjnych, zakładach i biurach na całym świecie.

ETAP 1

ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ PRACY I APLIKACJA

W sekcji Oferty pracy znajdują się aktualnie oferty pracy. Jeśli wzbudziły Twoje zainteresowanie - aplikuj poprzez formularz rekrutacyjny online. Możesz również aplikować wysyłając swoje CV na adres [email protected] podając w tytule nazwę stanowiska, które Cię interesuje wraz ze zgodą na przetwarzanie Twoich danych przez DHL Global Forwarding Polska na potrzeby danej rekrutacji.

Aktualne oferty pracy w całej Grupie DP DHL znajdziesz również na naszej stronie Kariery: https://www.dpdhl.jobs/working-here

ETAP 2

ROZMOWA REKRUTACYJNA

Pierwszą rozmowę rekrutacyjną przeprowadzi z Tobą Rekruter z Działu HR podczas wstępnej rozmowy telefonicznej lub podczas spotkania w biurze. Jest to doskonała okazja aby poznać nasze wzajemne oczekiwania oraz dopasowanie do stanowiska. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, opowiemy o firmie oraz o dziale, do którego aplikujesz.

ETAP 3

KOLEJNE SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Kolejny etap to spotkanie z Managerem Działu, które jest doskonałą okazją aby zaprezentować swoje dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, a dla nas aby dokładnie omówić szczegóły zadań na danym stanowisku i charakter pracy. W spotkaniu uczestniczy także przedstawiciel Działu HR.

W niektórych procesach rekrutacyjnych dodatkowo stosujemy takie metody jak testy wiedzy, scenki rozmowy z klientem, test znajomości danego programu (MS Excel), weryfikacja znajomości języka angielskiego.

ETAP 4

INFORMACJA ZWROTNA I FINALIZACJA REKRUTACJI

W ostatnim etapie przekażemy Ci informację zwrotną na temat wyników rekrutacji. Jeśli proces zakończył się pomyślnie, złożymy Ci propozycję zatrudnienia oraz szczegółowo przedstawimy warunki współpracy.

Strona kariery DHL: https://www.dhl.com/pl-pl/home/praca.html