Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DHL Express Sp. z o.o.

Wirażowa 37
02-158 Warszawa

NIP: 5270022391

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie coś wyjątkowego? Miejsca, w którym ceni się pracę zespołową, a bycie szefem polega na inspirowaniu innych do działania?

W DHL Express cenimy ludzi zaangażowanych i pełnych pasji. W codziennej pracy kierujemy się 4 wartościami:

  • PASSION - okazujemy entuzjazm we wszystkim, co robimy
  • CAN DO - wykraczamy poza obowiązki i oczekiwania, aby znaleźć rozwiązanie
  • RIGHT 1st TIME - jesteśmy zaangażowani i skoncentrowani na tym, aby zapewnić wysoki standard za pierwszym razem… zawsze
  • SPEED - pracujemy szybko i efektywnie dbając jednocześnie o wysoką jakość

Jeśli czujesz, że  piszemy o Tobie – zapraszamy Cię do naszego zespołu.

ETAP 1

Znajdź ofertę i zaaplikuj

Na  bieżąco zapoznajemy się ze wszystkimi przesyłanymi przez Was aplikacjami. Kandydatów, których doświadczenie i kompetencje najlepiej wpisują się w poszukiwany przez nas profil zapraszamy  do kolejnych etapów rekrutacji.

ETAP 2

Chcemy Cię poznać

Rozmowa z przyszłym przełożonym to okazja, aby lepiej się poznać. W czasie spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i motywacji do podjęcia pracy. Zapytamy także o Twoje doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Będziemy chcieli jak najlepiej Cię poznać, ponieważ dopasowanie do kultury naszej firmy ma dla nas ogromne znaczenie. To również moment, w którym odpowiemy na Twoje pytania, opowiemy Ci więcej o naszej firmie, zespole i specyfice pracy. Wszystko po to, abyś mógł dobrze nas poznać i świadomie podjąć decyzję o rozpoczęciu pracy w DHL Express.

W przypadku rekrutacji na wybrane stanowiska możesz zostać poproszony o wykonanie dodatkowych zadań lub testów. Jeśli w ogłoszeniu wymagamy znajomości języka angielskiego możesz spodziewać się także kilku pytań weryfikujących Twoją znajomość tego języka.

ETAP 3

Dodatkowe spotkanie

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, zaprosimy Cię na jedno lub dwa spotkania rekrutacyjne, w trakcie których będziemy mogli lepiej się poznać.

ETAP 4

Poinformujemy Cię, jak Ci poszło

Niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego, po każdym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną. Przekażemy Ci ją telefonicznie lub mailowo. Po zakończeniu procesu rekrutacji złożymy ofertę pracy wybranej osobie i przedstawimy szczegółowe warunki zatrudnienia.

ETAP 5

Witaj na pokładzie DHL Express!

Pozytywne przejście wszystkich etapów oznacza, że za moment przywitamy Cię w DHL Express.

Pierwszego dnia pracy Twój przełożony przedstawi Ci koleżanki i kolegów, wyjaśni na czym będą polegać Twoje zadania i opowie o tym, jak funkcjonuje nasza globalna firma. Wiemy, jak ważne są początki, dlatego każda nowa osoba objęta jest wyjątkowym programem wdrożeniowym, w ramach którego może liczyć nie tylko na wsparcie przełożonego, ale też całego zespołu DHL Express.

Pierwsza niespodzianka zamknięta w pudełku „DHL in the box” będzie czekała na Ciebie jeszcze przed pierwszym dniem pracy.