Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DHL Express Sp. z o.o.

Wirażowa 37
02-158 Warszawa

NIP: 5270022391

Benefity

BENEFITY W DHL EXPRESS POLAND

DBAMY O ODPOCZYNEK

W życiu liczy się nie tylko praca. Kiedy chcesz odpocząć możesz skorzystać z wczasów pod gruszą lub jeśli jesteś rodzicem z dofinansowania wypoczynku dla dziecka.

I TWOJE ZDROWIE

Zapewniamy opiekę medyczną i bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Nasi pracownicy mogą także dołączyć do dodatkowego, sponsorowanego ubezpieczenia na życie. Tak na wszelki wypadek.

JESTEŚMY RODZINNI

Na świeżo upieczonych rodziców w DHL Express czekają prezenty z okazji narodzin dziecka. Każdego roku organizujemy też Dzień Dziecka, fundujemy wyprawki dla pierwszoklasistów i stypendia naukowe – UPSTAIRS, dla najbardziej utalentowanych dzieci.

LUBIMY ŚWIĘTA

Magię Świąt Bożego Narodzenia w DHL Express czują wszyscy pracownicy. To wszystko za sprawą DHL-owego Mikołaja, który przynosi nam świąteczne karty podarunkowe.

I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ

Sport i kultura to dwa obszary, które może dofinansować dla Ciebie DHL Express.

SPOTYKAMY SIĘ W KUCHNI PRZY KAWIE

W każdej jednostce zaczynamy dzień od aromatycznej kawy i świeżych owoców, a latem od orzeźwiających napojów. W większości naszych lokalizacji mamy kuchnie lub kantyny. Pracownicy operacyjni korzystają z firmowych posiłków.

DOCENIAMY TO, ŻE JESTEŚ Z NAMI

Przykładamy ogromną wagę do budowania kultury organizacyjnej, w której na pierwszym miejscu są ludzie. Ich zaangażowanie i zadowolenie to nasz klucz do sukcesu. Każdy z naszych pracowników ma szansę zostać Człowiekiem Roku i pojechać na wycieczkę w jedno z najpiękniejszych miejsc świata. Wybieramy także Ludzi Kwartału, doceniamy ponadprzeciętne zaangażowanie i wychodzenie poza ramy swoich obowiązków wręczając raz na kwartał nagrodę Can Do. Warto związać się z nami na dłużej – długoletnich pracowników nagradzamy za staż i zaangażowanie.

DBAMY O TWÓJ ROZWÓJ

DHL Express nie stoi w miejscu. Ty także nie będziesz. Każdy pracownik DHL Express jest objęty unikalnym programem rozwojowym CIS – Certified International Specialist. Menedżerowie stale podnoszą swoją wiedzę i kompetencje liderskie uczestnicząc w wieloetapowym programach CIM – Certified International Manager i CIM Supervisory Excellence Academy. Osoby nastawione na rozwój mają możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych. U nas każdy pracownik ma wpływ na to, jaką organizacją jesteśmy.

JESTEŚMY ZAWSZE, GDY NAS POTRZEBUJESZ

Wspieramy naszych pracowników w różnych, także trudnych, sytuacjach życiowych zapewniając im: bezzwrotne zapomogi losowe, pożyczki remontowe oraz możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej. W DHL Express funkcjonuje również DHL RABAT SYSTEM, dzięki któremu możemy kupić wybrane produkty naszych partnerów ze specjalną zniżką.