Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DHL Express Sp. z o.o.

Wirażowa 37
02-158 Warszawa

NIP: 5270022391

Poznaj nas

O DHL EXPRESS

Nasza firma powstała z pasji 3 osób: Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma i Roberta Lynna, którzy ponad 50 lat temu stworzyli fundamenty dla międzynarodowego rynku przesyłek lotniczych. Od tamtej pory, każdego dnia dostarczamy tysiące przesyłek, które wspierają i napędzają rozwój firm na całym świecie, spełniają marzenia zwykłych ludzi, a czasem nawet ratują życie.

Sukces i pozycję DHL Express zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Wierzymy, że to ich pasja, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwój ludzi idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą, poznaj bliżej DHL Express Poland.

DHL EXPRESS W POLSCE

CZY WIESZ, ŻE…

Praca w DHL Express to znacznie więcej, niż dostarczanie przesyłek i bycie częścią międzynarodowej firmy. To realny wpływ na otaczający nas świat. Kiedyś na pewno transportowaliśmy produkt lub część produktu, którego używasz. Części samochodowe, dokumenty, prototypy maszyn i leków to tylko niektóre przykłady pokazujące w jaki sposób łączymy ludzi i wpływamy na poprawę jakości ich życia. Obejrzyj krótkie wideo i zobacz co jeszcze mamy na myśli:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)