Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 45D
02-146 Warszawa

NIP: 5242388482

Rozwijaj się razem z nami!

W DHL czekamy Ciebie i mamy nadzieję, że wniesiesz do naszego zespołu kreatywność, zaangażowanie i pasję. Jeśli jesteś studentem, absolwentem, specjalistą, znasz dobrze język angielski - dołącz do naszego zespołu.

W DHL dbamy o to, aby proces rekrutacyjny umożliwiał trafną ocenę kandydatów, dlatego składa się on z kilku etapów:

ETAP 1

Aplikacja

W sekcji Oferty pracy znajdują się aktualnie otwarte wakaty, jeśli zainteresowały Cię któreś z nich nie wahaj się - aplikuj poprzez formularz rekrutacyjny online. Możesz również aplikować wysyłając swoje CV na adres [email protected] podając w tytule nazwę stanowiska, które Cię interesuje.

ETAP 2

Rozmowa rekrutacyjna

Pierwszą rozmowę rekrutacyjną przeprowadzi z Tobą Rekruter, jest to doskonała okazja aby poznać nasze wzajemne oczekiwania oraz dopasowanie do stanowiska.

ETAP 3

Kolejny etap to spotkanie z Managerem Działu, które jest doskonałą okazją aby zaprezentować swoje dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, a dla nas aby dokładnie omówić szczegóły zadań na danym stanowisku i charakter pracy.

W niektórych procesach rekrutacyjnych dodatkowo stosujemy takie metody jak: assessment centre, testy umiejętności, próbki pracy.