Dane kontaktowe

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21
11-040 Dobre Miasto

NIP: 7393208668

ETAP 1

OGŁOSZENIE

Przejrzyj nasze ogłoszenia – jeśli któreś z nich wzbudziło Twoje zainteresowanie i odpowiada Twojemu profilowi zawodowemu dostarcz nam swoje CV. Aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w serwisie pracuj.pl.

Pamiętaj, że CV jest Twoją wizytówką, za pomocą której możemy poznać Twoją kandydaturę. Postaraj się, aby w CV znalazły się informacje o wykształceniu i doświadczeniu. Atutem też będzie jak zaprezentujesz w sposób zwarty i klarowny opis obowiązków pełnionych na poprzednich stanowiskach, a także swoje umiejętności, znajomość języków obcych, zainteresowania i osiągnięcia pozazawodowe.

Jeśli wśród ofert pracy nie znajdziesz takiego, które Cię interesuje – prześlij nam swoje CV na nasz adres e-mail. Dzięki temu Twoje CV trafi do naszej bazy ofert kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą ponownie, gdy tylko pojawi się oferta pracy odpowiadająca Twojemu profilowi zawodowemu.

ETAP 2

ANALIZA APLIKACJI

Twoje CV trafiło do naszego Kierownika Działu Personalnego, który przeprowadza wstępną selekcję wszystkich nadesłanych ofert. Na tym etapie wybieramy tych kandydatów, których doświadczenie i umiejętności odpowiadają naszym wymaganiom zgodnie z prowadzoną rekrutacją. Jeśli spełniasz wymagania określone w treści ogłoszenia, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Kierownik Działu Personalnego skontaktuje się z Tobą telefonicznie i razem ustalicie termin spotkania.

ETAP 3

WSTĘPNA ROZMOWA

Miło nam, że zostałeś zaproszony na wstępną rozmowę. Pierwsza rozmowa w zależności od rodzaju stanowiska odbywa się telefonicznie lub osobiście się w siedzibie Firmy z Kierownikiem Działu Personalnego.

Przygotuj się – to Twoja szansa aby nam zaimponować!

W trakcie rozmowy będą weryfikowane Twoje kompetencje, które zawarłeś w swoim CV. Na pewno chcemy poznać i dowiedzieć się jakie są Twoje doświadczenia i predyspozycje zawodowe, posiadane umiejętności oraz jaka jest Twoja motywacja, oczekiwania i aspiracje zawodowe. Chcemy mieć pewność, że rekrutacja może zakończyć się sukcesem dla obu stron. Podczas spotkania dowiesz się o profilu działalności Firmy, o warunkach pracy jakie oferujemy, poznasz system benefitów pracowniczych. Kierownik Działu Personalnego odpowie także na wszystkie Twoje pytania związane z pracą i aplikowanym stanowiskiem.

W przypadku aplikowania na stanowiska specjalistyczne otrzymasz informację zwrotną niezależnie od jej wyniku w uzgodnionym podczas rozmowy terminie. Jeśli informacja jest pozytywna zaprosimy Cię na kolejny etap rekrutacji. Jeśli aplikowałeś na stanowiska produkcyjne dodatkowo zostaniesz zaproszony na spotkanie z Kierownikiem Działu Produkcyjnego.

ETAP 4

SPOTKANIE – SPRAWDZENIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI

Zrobiłeś dobre wrażenie na naszym Kierowniku Działu Personalnego, który zarekomendował Twoją kandydaturę. To oznacza dla Ciebie drugi etap rozmowy rekrutacyjnej. Podczas tego spotkania poznasz swojego bezpośredniego przełożonego. Dowiesz się szczegółowo jaki będzie Twój zakres zadań i jakie są oczekiwania co do pracy na przyszłym stanowisku pracy. My zaś sprawdzimy, czy Twój profil zawodowy odpowiada oferowanemu stanowisku oraz ocenimy możliwości Twojego rozwoju w naszym zespole. W procesie rekrutacji przy niektórych stanowiskach pracy możesz być poddany niektórym elementom rekrutacji. W szczególności stosujemy: case study oparte na wybranych kompetencjach oraz próbki pracy. Dodatkowo w  etapie rekrutacji na stanowiska produkcyjne w zależności od oceny przełożonego możesz w praktyce poznać  swoje stanowisko pracy, aby samemu też zdecydować, czy taki charakter pracy to ten, którego właśnie szukasz.

Kandydacie daj z siebie wszystko i pokaż nam co potrafisz!
Życzymy wszystkim zainteresowanym powodzenia!

ETAP 5

OFERTA PRACY

Gratulujemy!!!  Otrzymałeś ofertę pracy
– a to oznacza – WITAMY w DFM Sp. z o.o.

Aby wszystko odbyło się sprawnie poinformujemy Cię o niezbędnych formalnościach związanych z zatrudnieniem. Przejdziesz wstępne badania profilaktyczne i szkolenie BHP. W pierwszych dniach, tygodniach a nawet miesiącach w zależności od stanowiska pracy otrzymasz kompleksowe szkolenie wprowadzające w zakres Twoich codziennych obowiązków.