Dane kontaktowe

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21
11-040 Dobre Miasto

NIP: 7393208668

OFERUJEMY:

STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Oferujemy bezpieczne warunki pracy, pracę na pełny etat oraz umowę o pracę.

ATRAKCYJNĄ I ROZBUDOWANĄ DZIAŁALNOŚĆ SOCJALNĄ

Wspieramy wszystkich pracowników w ramach zgromadzonych środków w programie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Proponujemy różne formy finansowania – są to min. : świadczenia pieniężne z okazji świąt, paczki upominkowe dla dzieci oraz fantastyczną zabawę mikołajkową, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci; dopłaty do aktywności kulturalnej oraz sportowej, wsparcie finansowe dla najbardziej potrzebujących pracowników, którzy znaleźli się w trudnej dla nich sytuacji, nisko oprocentowane pożyczki na remont czy zakup domu/mieszkania.

PAKIET SPORTOWY

Wiemy jak ważna jest kondycja fizyczna i dobre samopoczucie, dlatego wspieramy pracowników aktywnie spędzających czas wolny oferując dostęp do programu aktywności sportowej promujący zdrowy styl życia.

PRYWATNY PROGRAM OPIEKI MEDYCZNEJ

Stawiamy na profilaktykę zdrowia, dlatego oferujemy pracownikom i ich rodzinom nowatorski pakiet medyczny. Chcemy naszym pracownikom dać możliwość szybkiego zbadania stanu zdrowia i podjęcia ewentualnej pomocy medycznej bez oczekiwania w wielomiesięcznych kolejkach. Program opieki medycznej zapewnia szybki dostęp do lekarzy specjalistów i wszelkich badań diagnostycznych.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA PREFERENCYJNCYH WARUNKACH

Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z objęcia programem ubezpieczenia grupowego, w którym mieści się pomoc finansowa w życiowych trudnych sprawach takich jak choroba czy szpital.

NOWOCZESNE OTOCZENIE

Gwarantujemy pracę w nowoczesnym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii, maszyn i urządzeń jak również wykorzystujemy swoje innowatorskie rozwiązania informatyczne zarówno w pracy administracyjno-biurowej jak i pracy na halach produkcyjnych. Stale dokładamy starań, aby zachować pełną ergonomię pracy.

DOBRĄ ATMOSFERĘ PRACY

TAK, dobra atmosfera pracy to efekt zgranego zespołu pracowników.

WSPARCIE I ROZWIJANIE PASJII I ZAINTERESOWAŃ

Wśród naszych pracowników znajdują się osoby o najróżnorodniejszych zainteresowaniach i pasjach. W szczególności mamy czempionów w triatlonie, grze w piłkę ręczną czy siatkówkę. Staramy się pomagać w ich rozwoju osobistym i jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę.