Dane kontaktowe

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21
11-040 Dobre Miasto

NIP: 7393208668

Poznaj nas

DFM z siedzibą w Dobrym Mieście to profesjonalny i dynamicznie rozwijający się producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem. Właścicielem i Prezesem Zarządu Spółki jest Roman Dariusz Kołakowski. Produkcja mebli realizowana jest w trzech zakładach mieszczących się w Dobrym Mieście, Olsztynie i Reszlu. Taki podział umożliwia optymalizację procesu produkcyjnego poprzez ścisłe rozdzielenie funkcji zakładów.

Specjalizacja poszczególnych fabryk pozwala na tworzenie mebli przeznaczonych dla wielu różnych odbiorców. Profil produkcji obejmuje szeroki asortyment, który niemal w całości trafia na wymagające rynki: Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Spółka tworzy meble idealnie dopasowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów, a wszystkie materiały, które są wykorzystywane w produkcji, pochodzą tylko od renomowanych dostawców. Szeroka paleta sprowadzanych tkanin i skór pozwala na stworzenie produktu, który jest prawdziwą perełką w ofercie sprzedaży.

Wysoka fachowość załogi to jeden z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy. Kapitał ludzki jest dla nas priorytetem. Buduje poczucie stabilności, pewności pracy oraz atrakcyjnego wynagrodzenia. Branża meblarska, w której działamy, jest przede wszystkim oparta na wiedzy, doświadczeniu i innowacyjności. Wyróżniamy się wśród konkurencji tym, że skupiamy wokół siebie pracowników ambitnych, o najwyższych kompetencjach i ponadprzeciętnym zaangażowaniu. Udaje nam się to dlatego, że dbamy o pracowników, znając przy tym ich potrzeby. Staramy się utrzymać wysoki standard zatrudnienia na każdym stanowisku pracy. Wyznajemy bowiem zasadę, iż każdy pracownik ma realny wpływ na jakość naszych produktów, a w strategii firmy zadowolenie klienta jest priorytetem.

Atrakcyjny system wynagradzania proponujemy pracownikom na każdym stanowisku w naszej firmie. Ponadto, aby być konkurencyjnym na rynku pracy, proponujemy system motywacyjny oparty na założeniach normatywnych uzależnionych od wyników pracy. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju w strukturze wynagrodzeń. Oferujemy pracę, a tym samym stabilne zarobki na stanowiskach
od młodszego po starszego specjalistę, jak również na stanowiskach średniego szczebla, tj. głównego specjalisty, kierownika, aż do kadry zarządzającej – dyrektora.

Praca, która pozwala realizować zawodowe aspiracje – tak, to praca w firmie DFM. Bycie dobrym i odpowiedzialnym pracodawcą jest częścią naszej kultury organizacyjnej. Jednym z naszych podstawowych celów jest to, by pracownicy mieli poczucie, że są darzeni zaufaniem i uznaniem, ponieważ to ambicja i zaangażowanie daje gwarancję pracy w naszej firmie. Chcemy, żeby pracownicy u nas sami znaleźli przepis na swój zawodowy sukces. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy mógł realizować się w pracy, znalazł dla siebie jak najlepsze miejsce i czerpał z tego radość, bo szczęście w pracy buduje. Ponadto uważamy, że szczęśliwi ludzie są bardziej elastyczni, pomysłowi, pracują bardziej produktywnie, generują mniejszą rotację, rzadziej korzystają z absencji chorobowej, są lepszymi przywódcami oraz są bardziej odporni na stres. Dbamy również o czas wolny pracowników. Chcemy, aby czuli oni równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Pracownicy muszą mieć czas na odpoczynek i realizację swoich pasji.

Nowoczesne otoczenie oraz optymalizacja produkcji to kolejny atut naszej firmy. Posiadamy nowe maszyny, stosujemy najnowocześniejsze technologie nie tylko po to, by więcej sprzedawać, ale przede wszystkim po to, by ułatwić zatrudnionym pracę, podnieść efektywność procesów produkcji, oszczędzać energię, a przy tym mniej szkodzić środowisku, jednocześnie dbając o ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Ponadto kluczem do efektywnego działania przedsiębiorstwa jest korzystanie z indywidualnie zaprojektowanego, zintegrowanego systemu informatycznego, dzięki któremu komunikacja między wydziałami jest prostsza i łatwiej jest sterować całym procesem produkcyjnym.

Godło Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2019

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)