Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Devire Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.devire.pl

NIP: 5252360806

POZNAJ NAS

Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących przedsiębiorców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.devire.pl

CO NAS WYRÓŻNIA

Nasze motto finding people who click odzwierciedla nasze przekonania a także model współpracy, który zakłada pracę z niewielką, limitowaną liczbą firm w danym sektorze, a co za tym idzie – dogłębne poznanie każdego Klienta i funkcjonowanie jako jego promotor na rynku pracy. Jednocześnie, chcemy dobrze poznać każdego naszego Kandydata: jego mocne strony,  preferencje, styl pracy i ambicje zawodowe.  

Efektywnie działamy zarówno jako przedstawiciele naszych Klientów, jak i doradcy naszych Kandydatów. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić połączenie, które będzie trwałym sukcesem dla obydwu stron i to odróżnia nas od innych firm rekrutacyjnych.

NASZE WARTOŚCI

Driven, czyli charakteryzujący się wewnętrzną motywacją. Nasz zespół tworzą ludzie ambitni, pasjonaci swojej pracy - zawsze gotowi do poszerzania swojej wiedzy oraz kompetencji. Lubimy testować nowe rozwiązania i technologie, nigdy nie spoczywamy na laurach.

Agile, czyli otwarty na nowości i dynamiczny w działaniu. Szybko adaptujemy się do zmian na rynku i potrzeb naszych klientów tworząc nowe, efektywne rozwiązania. Devire ma płaską strukturę, dzięki czemu decyzje zapadają bardzo szybko i z dnia na dzień możemy przystąpić do działania.

Empowered, czyli nie bojący się podejmować decyzji i brać za nie odpowiedzialność. Szukanie nowych, najlepszych rozwiązań to dla nas chleb powszedni. Jesteśmy kreatywni, na bieżąco śledzimy trendy. Jednocześnie cały czas analizujemy nasze decyzje i podjęte działania. Nie boimy się przyznać do błędów. Dzięki temu wciąż się rozwijamy i rośniemy w siłę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (325)