Dane kontaktowe

Develey Polska Sp. z o.o.

ul. Batalionu Platerówek 3
03-308 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5241017996

Poznaj nas

W 1845 roku Johann Conrad Develey założył niewielką fabrykę musztardy w centrum Monachium w Niemczech.

I tak …

Od ponad 170 lat doświadczenie w połączeniu z innowacjami i nowoczesnymi technologiami stanowi gwarancję wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Od momentu powstania Develey jest pionierem we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii gwarantujących produkcję zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy etap produkcji jest dokładnie monitorowany zarówno wewnętrznie, jak i przez zewnętrzne laboratoria i instytuty - od surowców po produkt gotowy.

Nasze fabryki znaleźć można tam, gdzie smaki lokalnych kuchni. Wszystko to dzięki temu, że na co dzień czerpiemy z wieloletniego doświadczenia, zdobywanego w różnych zakątkach Europy.

9 Krajów w Europie w tym 18 zakładów produkcyjnych

Jesteśmy jedyną fabryką w Polsce, działająca od 25 lat. Rozwijając sieć dystrybucji, marketingu, sprzedaży i produkcji.

„(...) jako firma rodzinna, myślimy nie tylko o rentownym rozwoju, ale również o zachowaniu jakości życia przyszłych pokoleń w zgodzie z rytmem natury”.

Michael Durach, CEO

Praca z inicjatywą

Sukces firmy nie jest możliwy bez energicznych i zaangażowanych pracowników. W całej Europie Grupa Develey zatrudnia ich ponad 2000, a prawie 1/4 z nich tworzy pracowity i zgrany zespół w Polsce. Dbamy o to, by nasza wspólna praca oparta była na stabilnych fundamentach zatrudnienia i bardzo dobrych warunkach socjalnych.

Praca w naszej firmie to unikalna możliwość kariery w międzynarodowej organizacji w wielu funkcjach: zakładu produkcyjnego, magazynu, marketingu, sprzedaży, księgowości, logistyce, obsłudze klienta, zakupów i innych.