Dane kontaktowe

Deutsche Bank Polska S.A.

Lecha Kaczyńskiego 26
00-609 Warszawa

NIP: 6760107416

Poznaj nas

Deutsche Bank Polska jest jednym z wiodących, globalnych banków inwestycyjnych świadczących wysokiej klasy usługi bankowe w segmencie Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
Deutsche Bank oferuje kompleksowe usługi finansowe wymagającym Klientom biznesowym i indywidualnym na całym świecie. Przekrojowa oferta obejmuje prowadzenie rachunków bankowych, doradztwo w zakresie zarządzania środkami, aktywami i papierami wartościowymi, a także rozwiązania kredytowe. Bank jest liderem na międzynarodowym rynku wymiany walut oraz obrotu obligacjami i akcjami.
Deutsche Bank Polska  jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku – wdrożył strategię otwartej architektury w zakresie funduszy inwestycyjnych. Obecnie oferuje ponad 800 lokalnych i zagranicznych produktów 19 TFI w różnych walutach i klasach. Bank jest także jednym z liderów w zakresie oferty produktów strukturyzowanych zapewniających pełną lub częściową ochronę kapitału. Zajmuje czołowe miejsca wśród niezależnych zestawień najlepszych kont firmowych (dbNET Biznes), kont osobistych (pakiet dbNET, dbNET Premium) oraz rachunków maklerskich (db Makler).

W zakresie Bankowości dla Klientów Indywidualnych Deutsche Bank Polska oferuje dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 120 oddziałów, Centrów Biznesowych i wyspecjalizowanych jednostek Private Banking na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu. Integralną częścią oferty jest obsługa przedstawicieli Banku, którzy wspierają Klientów w tworzeniu indywidualnych, długoterminowych programów finansowych.

Nasze osiągnięcia

  • Nagroda specjalna: Mecenas edukacji finansowej w rankingu 50 największych banków w Polsce 2017
  • W 2016 r Bank otrzymał Nagrodę Business Premium przyznaną przez Bloomberg Businessweek za profesjonalne wspieranie firm z sektora MŚP
  • Bank został pięciokrotnie wyróżniony tytułem Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Polsce (2010-2015) oraz Najlepszego Doradcy przy transakcjach fuzji i przejęć w Polsce przez branżowy magazyn Euromoney
  • Bank został laureatem Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii Najlepszy Bank Mały i Średni 2015 r.
  • Unikalne doświadczenie Deutsche Bank na polskim rynku kapitałowym akcji zostało wyróżnione nagrodą Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie za największą wartość plasowanych akcji w 2014r. 
  • W 2010 r. Bank został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce otrzymując jednocześnie certyfikat TOP Employers. Pozycję tę potwierdziło przyznanie tytułu Solidny Pracodawca Roku 2013, 2014 i 2015

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)