Dane kontaktowe

Dermomedica Group Sp. z o.o.

Altowa 8
02-386 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dermomedica.pl

NIP: 7010995181

O NAS

,,Najlepsze dla najlepszych” to motto, które przyświeca naszej marce.

Dermomedica to firma, którą wspólnie budujemy od 2010 roku. Jesteśmy liderem polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków. W ofercie marki znajdują się skuteczne preparaty przeciwstarzeniowe wspierające i wzmacniające efekty terapii z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii.

Jesteśmy Polską firmą z Amerykańską duszą. To właśnie tam powstają nasze kosmetyki marki DERMOMEDICA, a także DERMAQUEST®,  której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Misją marki jest świadome podejście do pielęgnacji cery. Preparaty Dermomedica są chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Pracując z nami będziesz częścią marki, która zmienia rynek kosmetyczny w Polsce, wprowadzając profesjonalne i innowacyjne zabiegi terapeutyczne oraz kosmeceutyki o najwyższej jakości. Bez względu na to na jakie stanowisko będziesz aplikować-każdego pracownika doceniamy za jego zaangażowanie, wiedzę i wysiłek włożony w powierzone zadania. Staramy się tworzyć przyjazne miejsce pracy, gdzie pracownik czuje się komfortowo. Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się sam!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)