Dane kontaktowe

Dermomedica Group Sp. z o.o.

Altowa 8
02-386 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dermomedica.pl

NIP: 7010995181

O NAS

Najlepsze dla najlepszych – to niezmiennie nasze motto, które wyznacza kierunek naszych działań od 11 lat.

Po 10 latach działalności  jako Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. w obszarze profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych i holistystycznej pielęgnacji  jesteśmy w pełnej gotowości do ekspansji  naszej działalności biznesowej i zmieniamy się w  Dermomedica Group Sp. z o.o. 

Premiera Dermomedica Group Sp. z o.o. to rezultat takich działań jak: rozbudowa portfolio i całej oferty, rebranding produktów i zmiana komunikacji marketingowej, technologizacja, rozwój kanałów sprzedaży i dystrybucji oraz redefinicja procesów biznesowych – nad którymi nasz zespół pracował przez ostatnie lata. Dermomedica Group Sp. z o.o. to kolejny etap naszego rozwoju, także na skalę międzynarodową.

W efekcie podjętych działań jesteśmy firmą, która wspiera i rozwija swoich Klientów - kosmetologów, lekarzy, gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz Klientów detalicznych poprzez spersonalizowaną opiekę oraz profesjonalne doradztwo kosmetologiczne i edukację.

Dermomedica Group Sp. z o.o. to doświadczony zespół specjalistów: przedstawicieli handlowych - szkoleniowców, specjalistów w dziedzinie - sprzedaży, edukacji, obsługi Klienta, profesjonalnych dermokonsultacji, brandingu, biotechnologii kosmeceutyków, administracji,IT, digital marketingu, Human Resources, zakupów i łańcucha dostaw.

Dzisiejsza zmiana to ogromny krok w rozwoju naszej organizacji i całego zespołu - jesteśmy przekonani, że działając jako Dermomedica Group Sp. z o.o. zapewnimy jeszcze większą wartość naszym Klientom, Pracownikom i Współpracownikom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu i zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy. Gwarantujemy szybki, konkretny, oparty na feedbacku proces rekrutacyjny.

Informacje o naszej ofercie znajdziecie Państwo w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)