Dane kontaktowe

DEPENBROCK POLSKA SP. ZO.O. SP.K.

PLATYNOWA 5
62-052 KOMORNIKI
wielkopolskie, Polska

www.depenbrock.pl

NIP: 7871995610

O nas

Depenbrock Polska to wiodąca firma budowlana działająca na polskim rynku od 2005 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w ramach  generalnego wykonawstwa. Na przestrzeni ostatnich lat wybudowaliśmy największe w Polsce obiekty przemysłowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą.  Ich łączna powierzchnia to ponad 3 miliony m2. Obroty firmy przekroczyły miliard złotych zarówno w 2017 i 2018 roku.

Tworzymy zespół

Wywodzimy się z renomowanej grupy Depenbrock Bau z centralą w Stemwede, która może się poszczycić oddziałami na terenie całych Niemiec. To rodzinna firma budowlana, którą obecnie prowadzi już czwarte pokolenie kontynuując tym samym aż 85-letnią tradycję. Gwarantuje to bogate, gromadzone przez wiele lat doświadczenie, stabilne struktury i stały rozwój. Największą wartością firmy Depenbrock Polska jest nasz zespół. Nasi pracownicy i Klienci czują się bezpiecznie oraz pewnie. Uważamy, że wzajemne zaufanie to klucz do sukcesu.

#AlwaysAhead

Jako Generalny Wykonawca od lat wyznajemy niezawodną dewizę "Always ahead". Jak wskazuje nasze motto,  Depenbrock Polska  precyzyjnie określa cele, odpowiednio planuje pracę od koncepcji aż po końcowe oddanie obiektu do użytku. Właśnie dlatego realizacja każdego projektu następuje tak szybko. Firma stosuje sprawdzone rozwiązania, a także stawia na rzetelnych podwykonawców. Wysoka jakość usług, terminowość, elastyczność i solidność to priorytet dla naszego przedsiębiorstwa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)