Dane kontaktowe

Delphia Spółka Jawna - Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów

Plac Kaszubski 8
81-350 Gdynia
pomorskie, Polska
[email protected]

www.delphia.com.pl

NIP: 5862151455

Szukasz rzetelnego i niebanalnego pracodawcy w branży TSL, nie lubisz nudzić się w pracy? Praca w spedycji ma wiele kolorów!

Jesteśmy nowoczesną firmą spedycyjną z siedzibą w centrum Gdyni. Nasze biura mieszczą się w Gdyńskim Centrum Biznesu, gdzie doświadczysz bliskości morza i dynamiki portowego miasta. Oferujemy pełen zakres usług spedycyjnych transportu drogowego, morskiego i lotniczego. Od 2003 roku dostarczamy co roku setki tysięcy ton ładunków, zyskując sobie u naszych kontrahentów opinię stabilnego i wiarygodnego partnera. Od początku naszej działalności propagujemy etyczne postępowanie w biznesie. Jesteśmy laureatem Diamentów Forbesa, zdobyliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych oraz członkiem kilku międzynarodowych sieci agentów morskich.

KOGO SZUKAMY? CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ PRACUJĄC Z NAMI?

Jesteśmy zespołem ludzi uzupełniających się umiejętnościami, temperamentami, osobistymi talentami. Tworzymy unikatowy image firmy, który ze słowa spedycja czyni coś więcej niż tylko grupę spedytorów. Gwarantujemy profesjonalizm, niezawodność w obrębie działów:

 • spedycji krajowej,
 • spedycji ładunków sypkich,
 • spedycji międzynarodowej,
 • spedycji morskiej i lotniczej,
 • marketingu,
 • księgowości.

Jeśli masz doświadczenie, w którymś z powyższych obszarów i potencjał, który Twoim zdaniem pozytywnie wpłynie na rozwój naszej firmy zapraszamy do aplikowania.

Szukamy pracowników, którzy w pracy oczekują partnerstwa, a nie wyścigu szczurów. Delphia to miejsce na dłużej, port w którym chcesz zakotwiczyć. Przyjazna atmosfera, tu brzmi prawdziwie. Lubimy się, szanujemy różnorodność i nie narzucamy nikomu stylu życia ani swoich wierzeń np. podczas firmowych spotkań wigilijnych. Ubieraj się jak chcesz, wierz w co chcesz i integruj się z nami w takim stopniu jak lubisz.

W pracy  możesz oczekiwać sporej samodzielności w działaniu, atrakcyjnego wynagrodzenia, w którym doceniamy pomysły i energię by działać na korzyść rozwoju Delphia. Chętnie dzielimy się wiedzą, w zamian oczekując lojalności dla marki, którą wspólnie budujemy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje.

Delphia benefity

 • abonament medyczny ,
 • karta multisport,
 • samochody służbowe i karty parkingowe dla najlepszych,
 • upominki świąteczne i urodzinowe,
 • upominki dla dzieci pracowników,
 • wspólne imprezy integracyjne,
 • nagrody w postaci biletów do kina na wydarzenia sportowe lub do spa,
 • nagrody jubileuszowe dla pracowników z długim stażem pracy w firmie,
 • szkolenia oraz możliwość udziału w zajęciach językowych,
 • elastyczne godziny pracy np. możliwość zaczynania pracy o innej godzinie,
 • kuchnia firmowa z bufetem kawowym i możliwością przygotowania posiłku.

Delphia wartości

Działamy z troską, całym sercem angażujemy się w działania lokalne na rzecz dzieci i zwierząt. Na stałe współpracujemy z Fundacją Hospicyjną w Gdańsku i ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo w Gdyni. Nasz sukces rynkowy utożsamiamy nie ze wzmożoną konsumpcją lecz z wzrastającymi możliwościami samorealizacji, rozwoju oraz pomocy innym.

Myślimy ekologicznie, dbamy o biurowy recykling surowców wtórnych oraz zużytych sprzętów elektronicznych, kupujemy produkty papierowe i gadżety powstałe z makulatury. Przyłączyliśmy się do edukacyjnej akcji dla dzieci „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” uczącej najmłodszych humanitarnego traktowania istot żywych i propagującej ideę recyklingu.

Jako przedstawiciele branży transportowej podpisaliśmy się pod petycją o zakazie niehumanitarnego transportu zwierząt na dalekie odległości.

 

Delphia [email protected]

Jako pierwsi w branży spedycyjnej wprowadziliśmy [email protected] Pracownicy naszej firmy mogą przychodzić do biura ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Tak jak czujemy się odpowiedzialni za ładunki naszych klientów, tak i jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy. Kochamy i troszczymy się o nasze zwierzęta, umiemy pracować z empatią i wrażliwością na potrzeby naszych klientów. Mamy nadzieję, że firm przyjaznych posiadaczom zwierząt będzie coraz więcej.