Dane kontaktowe

Delphi Powertrain Poland

Stefana Batorego 8
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.delphi.com

NIP: 6222781627

Poznaj nas

Delphi Technologies jest firmą zajmującą się zaawansowanymi technologiami, umożliwiającymi integrację rozwiązań powodujących, że samochody stają się bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego i uzyskują lepszą łączność. Dostarczane przez Delphi nowoczesne systemy i rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych, z silnikami spalinowymi i elektrycznymi, na całym świecie.

Delphi w Polsce zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników w trzech zakładach produkcyjnych i w działającym od 2000 roku nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Koncern od niedawna działa pod szyldem dwóch brandów: APTIV (biznes zajmujący się rozwiązaniami z zakresu mobilności) oraz Delphi Technologies (biznes powertrain).

Firma Delphi rozpoczęła swoją działalność w Błoniu niedaleko Warszawy w 1998 roku i obecnie zakład produkuje komponenty do systemów obsługi układów paliwowych oraz systemów sterowania silnikiem.

Zakład, który posiada certyfikaty jakości ISO/TS 16949, ISO 9001, oraz certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i OHSAS 18001, został wyróżniony przez kluczowych klientów, producentów wyposażenia fabrycznego, za swoją jakość i osiągnięcia. W 2014 roku, zakład Delphi w Błoniu zwyciężył w regionalnym konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. 

Nowy, zbudowany od zera zakład, który został uruchomiony w 2012 roku, zapewnił nowe stanowiska pracy w regionie, między innymi także nowe profile zatrudnienia dla inżynierów. Zakład zapewnił także infrastrukturę niezbędną do prowadzenia oszczędnych procesów produkcyjnych, zapewniających bezbłędną realizację programów klientów.

Zakład w Błoniu jest wspierany przez wiele centrów technicznych Delphi działających na całym świecie, włączając w to zlokalizowany w Krakowie zespół inżynierów działu Powertrain. Wszystkie przyczyniają się do opracowywania nowych projektów dla przyszłych generacji produktów.

Wkrótce firma wzbogaci się o kolejny zakład produkcyjny: w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki w Błoniu powstaje hala, na terenie której będą produkowane komponenty i podzespoły w oparciu o najnowsze światowe technologie elektroniczne. Do nowo powstającej jednostki szukamy najwyższej jakości fachowców w dziedzinie elektronika, automatyka, logistyka, utrzymanie ruchu i wiele innych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)