Dane kontaktowe

Delphi Poland S.A., Oddział w Błoniu

Stefana Batorego 8
05-870 Błonie
mazowieckie, Polska
rekrutacjablonie@delphi.com

www.delphi.com

Poznaj nas

Delphi Automotive jest firmą zajmującą się zaawansowanymi technologiami, umożliwiającymi integrację rozwiązań powodujących, że samochody stają się bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego i uzyskują lepszą łączność. Dostarczane przez Delphi nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.

Koncern Delphi Automotive w Polsce zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników w trzech zakładach produkcyjnych i w działającym od 2000 roku nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie.

Firma Delphi rozpoczęła swoją działalność w Błoniu niedaleko Warszawy w 1998 roku i obecnie zakład produkuje komponenty do systemów obsługi układów paliwowych oraz systemów sterowania silnikiem.

Zakład, który posiada certyfikaty jakości ISO/TS 16949, ISO 9001, oraz certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i OHSAS 18001, został wyróżniony przez kluczowych klientów, producentów wyposażenia fabrycznego, za swoją jakość i osiągnięcia. W 2014 roku, zakład Delphi w Błoniu zwyciężył w regionalnym konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. 

Nowy, zbudowany od zera zakład, który został uruchomiony w 2012 roku, zapewnił nowe stanowiska pracy w regionie, między innymi także nowe profile zatrudnienia dla inżynierów. Zakład zapewnił także infrastrukturę niezbędną do prowadzenia oszczędnych procesów produkcyjnych, zapewniających bezbłędną realizację programów klientów.

Zakład w Błoniu jest wspierany przez wiele centrów technicznych Delphi działających na całym świecie, włączając w to zlokalizowany w Krakowie zespół inżynierów działu Powertrain. Wszystkie przyczyniają się do opracowywania nowych projektów dla przyszłych generacji produktów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)