Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Deloitte Polska

Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 511 08 11

www.kariera.deloitte.pl

NIP: 5252191427

Finansujemy pracownikom egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje

(ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.).

Przyjazna kultura organizacyjna.

Partnerskie relacje w zespołach, mówienie sobie na ty niezależnie od stanowiska, otwarta komunikacja, konstruktywny merytoryczny feedback – tworzą podatny grunt na rozbudzenie w pracownikach kreatywności i odwagi do realizacji ciekawych projektów.

Elastyczny czas i miejsce pracy.

Co to w praktyce oznacza? Pracujący u nas studenci, rodzice, jak i podróżnicy czy sportowcy są w stanie łączyć życie zawodowe z osobistym. Praca z domu, praca w godzinach ustalonych z przełożonym, praca z kawiarni czy u klienta. Oceniamy efektywność, a nie ilość godzin spędzonych w biurze.

Możliwości rozwoju, nauki.

Uczymy się poprzez praktyczne doświadczenie i udział w różnorodnych projektach. Dzielimy się wiedzą ze studentami podczas Akademii Biznesu Deloitte. Rozwijamy kompetencje liderskie naszych menedżerów m.in. w Deloitte University.

Przestrzeń dla otwartych umysłów i innowacyjnego podejścia w realizacji projektów.

W Deloitte mamy wiele przykładów na to, że pomysł pracownika wszedł na stałe do oferty usług Deloitte. Tak np. powstał system informatyczny Finevare. Kiedyś jeden człowiek, potem mały zespół, obecnie kilkusetosobowy zespół rozwija ten produkt i sprzedaje go w wielu krajach na świecie.

Nowoczesne biura.

Miejsca, w których pracujemy są zaprojektowane tak, by maksymalnie wspierać nas w pracy (duza ilość światła dziennego, regulowane biurka i fotele, zewnętrzne monitory). Przestrzenie do pracy wspólnej i indywidualnej i świetnie wyposażone w sprzęt multimedialny sale konferencyjne - podnoszą komfort pracy.

Deloitte Employee Well - being.

Program wynika z naszego przekonania, że rozwój zawodowy i osobisty idzie ze sobą w parze. Trochę jak Deloitte. I kropka J Zawsze razem, efektywnie się uzupełniają dając równowagę i przestrzeń do rozwoju. Masażysta, fizjoterapeuta, siłownia na terenie biura, wypożyczalnia rowerów firmowych, drużyny sportowe Deloitte Adventure Team czy świeże owoce w kuchniach to tylko niektóre pozycje z oferty well-being.